Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Busku-Zdroju

3,3 3 opinie
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Dermatologia Narząd ruchu Neurologia Układ pokarmowy Układ krążenia
S Stanisław 5.05.2023
0,0

Najbardziej oszukańcza administracja,5 lat czekałem na leczenie po zakwalifikowaniu.Polecono mi wycofać wszystkie skierowania do innych szpitali sanatoryjnych i wypoczynkowych.Mimo wyznaczonego terminu leczenia na luty 23,otrzymałem wiadomość,że jeszcze będe czekał dwa lata.Mając tyle lat można nie doc zekać na leczenie.Tak nie postępuje żadna administracja sanatoryjna w Polsce.Czuje się oszukany i calkowicie z lekceważonyu.Pisale zażalenie do dyrekrora tego szpitala ktory polecił wyjaśnić tej samej administracji

2
T Teresa 31.01.2020
5,0

Zgadzam się z opinią, że jest to najlepsze sanatorium w jakim i ja byłam, jadę na zabiegi kolejny już rok, ale miejsce rezerwuję na rok wcześniej, polecam – zabiegi, wyżywienie i obsługa bez zarzutów.

(5/5)
5
G Grazyna 29.01.2020
5,0

Bylam 7 lat temu w tym sanatorium. Najlepsze ze wszystkich jakie zaliczylam. Chcialam byc w tym roku, ale nie ma wolnych miejsc. Zaluje bardzo.

(5/5)
5

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.