Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Arka Medical Spa

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria i hotele SPA Zabiegi kosmetyczne Fizjoterapia
Arka Medical SpaFot. Radosław Drozdżewski (Zwiadowca21) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported)
R Robert 27.05.2023
0,0

do Halinki i innych trolli z Arki
Pani komentarz jest w stylu propagandy rosyjskiej. Po każdym negatywnym komentarzu jest wysyp komentarzy och i ach!!!
Ksżdy wie kto te komentarze pisze.

Thumb Up 1
V Van X 27.05.2023
0,0

Jedzenie jest całkowicie bez smaku, zawsze to samo w formie bufetu. Mało lub brak różnorodności. Ceny w restauracjach (wewnątrz i na zewnątrz) skandaliczne w stosunku do ilości i jakości, która jest tu oferowana. Hotel i oferta na miejscu jak na razie w porządku. Opłaty parkingowe dla gości hotelowych w wysokości 10 euro za dzień są moim zdaniem nieodpowiednie. Sprzątanie pokoi również mogłoby ulec poprawie.

Thumb Up 1
B Bożena 25.05.2023
0,0

Pani Bożeno
Byliśmy z mężem w Arce na Sułkowskiego na przełomie listopada i grudnia 2022 r.
Pobyt wspominamy bardzo miło
Dla nas jedzenie było wystarczające i smaczne Faktycznie jeżeli komuś mało to można sobie dokupić i mieć szwedzki stól.
Rehabilitanci bardzo sympatyczni Wszystko ok ale trzeba na zabiegi być punktualnie
Proszę jechać i na pewno będzie Pani zadowolona Pozdrawiam

Thumb Up 1
B Bożenka 25.05.2023
0,0

Pani Halinko, kobiety widzą świat pozytywnie, a Panom którym życie się nie „kleci” są ciągle poddawani krytyce niezadowoleni z życia, klęska jak się na takich trafi jak p. Tomasz to życie przerąbane. Mimo wszystko zdecyduję się odwiedzić Arkę i podleczyć zdrowie z NFZ myślę że tak żle nie będzie.

R Robert 25.05.2023
0,0

Pani Bożeno pan Tomasz pisze prawdę a pani Halina kłamie. Jedzenie marne i bez smaku. Proszę nie dać się zakwaterować w piwnicy 001-004B, pokoje ciasne i wszędzie daleko, na zabiegi (słabe) schodami i łącznikiem to 300m.

Thumb Up 3
H Halinka 24.05.2023
0,0

Pan Tomasz to chyba na haju był jak klecił te wypociny. Niestety są ludzie o niezaspokojonym EGO i nie nażartych {mozna wykupić za 40,- zł „szwedzki stół”} ale takich radzę omijać z daleka.
Pani Bożeno, proszę jechać, na pewno będzie Pani dobrze wspominać, bo kurort jest wyśmienity pod każdym względem. Jedzenie smaczne i wystarczająco. Właśnie wróciłam i jestem mega zadowolona z pobytu

Thumb Up 1

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.