Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Arka Medical Spa

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria i hotele SPA Zabiegi kosmetyczne Fizjoterapia
Arka Medical SpaFot. Radosław Drozdżewski (Zwiadowca21) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported)
M Mirko 30.01.2023
0,0

Bardzo by mi zależało na opinii pobytu w ośrodku Mega na Kościuszki, par małżeńskich.

M Magda 27.01.2023
0,0

Witam czy ktoś ma termin wyjazdu do Arki na Sułkowskiego w Kołobrzegu od 14 02 2023

B Bogdan 27.01.2023
0,0

Panie Marku plany się zmieniły napisałem da nfz
o zmianę terminu z 2 marca na maj
Pozdrawiam Bogdan z Radomia

M Marek 26.01.2023
0,0

Pan Bogdan z Radomia ja mam ten sam termin od 2.marca jestem z Opoczna

1
J Jadwiga 25.01.2023
0,0

Byłam w Arce na Sułkowskiego i jestem zadowolona.Bylam w pokoju 3 osobowym na parterze.Warunki b.dobre.Wszystkie zabiegi łącznie z basenem na miejscu.Posilki b.dobre.To sanatorium to moloch .Kuracjusze z NFZ porozrzucani po całym budynku.Sanatorium trochę oddalone od centrum miasta ale były autobusy i prywatne busiki.Polozenie super b.blisko morza , promenadą mozna spacerkiem dojść do molo Ja byłam zadowolona i chciałabym tam jeszcze wrócić.

1
E Ewelina 24.01.2023
0,0

Jestem po 3tygodniowym pobycie w sanatorium Arka i każdemu odradzam pobyt. Nie jestem wymagajaca ale to jak traktowani są kuracjusze nfz jest poniżające. Jedzenie jest tak niedobre jakbyśmy dosłownie jedli resztki po prywatnych gościach. Poprosiłam Panią w trakcie obiadu o szklankę wody bo kompot był dla mnie za słodki a mam problemy z poziomem cukru (co było zgłoszone) , nie dostałam powiedziała że mi nie da i tyle. Szklanki wody. Panie sprzątające powiedziały że papier toaletowy nam się należy tylko w poniedziałki bo jesteśmy na nfz. 3tygodnie spałam w jednej pościeli bo jestem na nfz więc muszę dopłacić 20zl za wymianę… o standardzie pokoju to szkoda mówić, ulokowali nas dosłownie w piwnicy, zabiegi również na odwal się byleby były, pierwszy raz się spotkałam z sanatorium gdzie są płatne masaże. Obsługa jest bardzo nieuprzejma, traktowali nas jak gorszy sort. Z całego serca nie polecam!

3

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.