Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

M Malgorzata 10.10.2021
5,0

Jest październik okres grzewczy lecz w hotelu zimno bo ogrzewanie jest od godz 22 do 5 i wtedy grzejniki są gorące a przecież nie potrzeba takiego ciepła w nocy lecz po południu i wieczorem kiedy wracamy ze spaceru lub po skorzystaniu z basenu i jąccuzi kiedy potrzebujemy wziąść prysznic. Przykre jest to że w hotelu są osoby starsze i małe dzieci większość już przeziębionych napewno będzie to niezapomniany wypoczynek i ostatni.
Pomocna (5)
J Jurek 25.08.2021
5,0

Pobyt na NFZ.Informacja w recepcji zerowa,czekanie na pokój od godziny 8 do 14 bez opcji wyboru (oczywiście z dopłatą).Segregacja przy posiłkach. Co do samych posiłków nie mam zastrzeżeń .Parking dla bogaczy a nie dla emerytów 720 zł za pobyt 21 dniowy. Ogólnie rozczarowanie. A Pani która zajmowała się kuracjuszami ,była bardzo nieupszejma i opryskliwa ,traktowała nas jak zło konieczne.
12
B Barbara 11.08.2021
1,0

Porażka. Przyjechałam do Sanatorium rano aby móc otrzymać pokój jednoosobowy lub dwuosobowy. Na przywitanie otrzymałam odpowiedź, pokojów jednoosobowych nie ma a pokoje dwuosobowe „tylko dla małżeństw” ” możemy panią zakwaterować w pokoju trzy lub czteroosobowym” Poprosiłam więc o pokój trzyosobowy. zakwaterowano mnie w pokoju na pierwszym piętrze od północy z drzwiami balkonowymi, które były uszkodzone i nie można było ich uchylić, jedynie można otworzyć. Pokój usytuowany był na przeciwko placu zabaw dla dzieci ze sprzętem dmuchanym i codziennie od godziny 9.30 do 20.00 cały czas huczą sprężarki, które praktycznie przez cały czas dopompowują powietrze. Tak właśnie odpoczywają emeryci-kuracjusze z NFZ, którzy przyjechali podreperować swoje zdrowie. Posiłki są monotonne, ciągle podawane są te same. Owoce podawane są raz w tygodniu. W trakcie spożywania posiłków przez kuracjuszy NFZ obsługa ustawia potrawy dla wczasowiczów komercyjnych. Obfitość i urozmaicenie budzi wewnętrzne rozgoryczenie o tak nieludzkim traktowaniu osób starszych (emerytów). Jest po prostu straszny podział na tych lepszych i gorszych. Bardzo cieszę się, że już za parę dni kończy się turnus. Jest to nie tylko moja opinia ale większości kuracjuszy.
23

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.