Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS

0,0 2 opinie
Horyniec-Zdrój, Podkarpackie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z KRUS Sanatoria z NFZ Sanatoria z PFRON Narząd ruchu Reumatologia
Centrum Rehabilitacji Rolników KRUSFot. Henryk Bielamowicz / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
M Maja 22.02.2023
0,0

Bardzo dobra baza rehabilitacyjna. Kompetentny i miły personel medyczny. Niestety organizacyjnie jest nie najlepiej. Przyjazd w niedzielę. Wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek ok.11-tej po odstaniu 2-ch godzin w kolejce. Moim zdaniem osoby które rozpoczynają turnus powinny być przyjmowane w pierwszej kolejności. Poza tym stołówka to porażka. Jedzenie średniej jakości. Nie ma znaczenia czy jest się komercyjnie czy na NFZ czy z KRUS-u. Kto pierwszy ten lepszy. Na stołówce ok.150 osób i kilkanaście bułek. Owszem chleba nie brakuje. Tania, niskiej jakości herbata i kawa rozpuszczalna. Niektóre sałatki, pasty czy inne np. gorące dania na śniadaniu czy kolacji szybko się kończą i personel nie dokłada bo ,,się skończyło”. Więc jeżeli chce się załapać na pełną propozycję serwowanych posiłków trzeba być przed czasem i stać w kolejce. Za 300 zł za dobę to trochę żenujące. Osoby które przyjechały komercyjnie mają jedyny przywilej korzystania z basenu bez ograniczeń. Chociaż ciężko skorzystać z jakuzzi bo jest okupowane godzinami przez te same osoby. Pokoje czyste ale kołdry i poduszki dawno nie powinny być w użyciu. Osobiście więcej tam nie pojadę.

K Kazimierz 14.02.2023
0,0

Z ośmiu sanatoriów w których byłem, CRR Horyniec jest na pierwszym miejscu. Wspaniały mikroklimat, cisza, spokój, przyroda – nawet pięcioraczki się rodzą!

Thumb Up 1

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.