Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła

3,5 2 opinie
Ustka, Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria i hotele SPA Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Fizjoterapia Kardiologia Narząd ruchu Neurologia Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy
M Marzena 12.07.2022
2,0

Obsługa miła i pomocna, jedzenie bardzo dobre i smaczne, blisko do morza, do centrum daleko, ale jeździ autobus , który jest bezpłatny po opłaceniu klimatycznego. Zabiegi bez zarzutu. Dobrą opinię, popsuł karaluch w łazience.
Pomocna (3)
T Tomasz 27.01.2022
5,0

Jestem bardzo zadowolony, jedzenie super, obsluga miła, najsympatyczniejsza p. Agata! Baza zabiegow a, rownież Wszyscy mili bezproblemowi. Blisko morze, super!
Pomocna (6)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.