Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła

2,9 7 opinie
Ustka, Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria i hotele SPA Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Fizjoterapia Kardiologia Narząd ruchu Neurologia Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy
Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła
G Grażyna i Ryszard 2.01.2024
4,0

Super miejsce na wypoczynek i podreperowanie zdrowia. Obsługa na zabiegach oraz obsługa kuchenna super, jedzenie bardzo dobre! Wolny czas spędzony w kawiarni przy miłej obsłudze uśmiechniętej Pani Magdy niezapomniany. Święta Bożego Narodzenia spędzone w miłej atmosferze. Polecamy pobyt w Perle.

(4/5)
1
G Grażyna i Ryszard 2.01.2024
0,0

Byliśmy na ostatnim turnusie z NFZ w Perle. Pomimo sztormowej i wietrznej pogody, czas do obiadu upływał nam na zabiegach, które były wykonywane w miłej atmosferze. Posiłki były bardzo dobre i w wystarczającej ilości (kilogramy na +). Warunki mieszkaniowe dobre. Popołudnia spędzaliśmy na spacerach i zwiedzaniu okolicy, wieczory spędzaliśmy w kawiarni, przy bardzo miłej obsłudze Pani Magdy, przy muzyce i wspaniałych drinkach. Polecamy pobyt w Parle.

2
M Mariusz 15.11.2023
4,0

Miejsce to powrót do przeszłości ale to nie przeszkadza . Miła profesjonalna obsługa zabiegów i bardzo miła obsługa innych osób w tym również kawiarni gdzie miło spędzi się czas przy muzyce . Jedzenie dobre . przy braku pogody można znaleźć coś dla siebie .

(4/5)
M Mariusz 15.11.2023
0,0

Powrót do przeszłości jeśli chodzi o obiekt , ale to nie jest czymś co przeszkadza. Bardzo miła obsługa , posiłki smaczne śniadania i kolacje stół szwedzki . Zaplecze w postaci zabiegów na dobrym poziomie przy braku pogody można znaleźć coś dla siebie . Wieczory w kawiarni można spędzić miło przy muzyce i sympatycznej bardzo życzliwej obsłudze . Dla niektórych oddalanie od centrum stanowi jakiś problem . Dla mnie to atut . Zawsze można skorzystać z komunikacji

W Wojciech 1.10.2022
5,0

Mam pytanie kto się wybiera do senatorium w dniach od 06.10.22 ? Mogę kogoś zabrać

(5/5)
4
M Marzena 12.07.2022
2,0

Obsługa miła i pomocna, jedzenie bardzo dobre i smaczne, blisko do morza, do centrum daleko, ale jeździ autobus , który jest bezpłatny po opłaceniu klimatycznego. Zabiegi bez zarzutu. Dobrą opinię, popsuł karaluch w łazience.

(2/5)
9

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.