Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła

4,0 3 opinie
Ustka, Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria i hotele SPA Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Fizjoterapia Kardiologia Narząd ruchu Neurologia Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy
Dom Wczasowo-Sanatoryjny Perła
W Wojciech 1.10.2022
5,0

Mam pytanie kto się wybiera do senatorium w dniach od 06.10.22 ? Mogę kogoś zabrać

Thumb Up 3
M Marzena 12.07.2022
2,0

Obsługa miła i pomocna, jedzenie bardzo dobre i smaczne, blisko do morza, do centrum daleko, ale jeździ autobus , który jest bezpłatny po opłaceniu klimatycznego. Zabiegi bez zarzutu. Dobrą opinię, popsuł karaluch w łazience.

Thumb Up 8
T Tomasz 27.01.2022
5,0

Jestem bardzo zadowolony, jedzenie super, obsluga miła, najsympatyczniejsza p. Agata! Baza zabiegow a, rownież Wszyscy mili bezproblemowi. Blisko morze, super!

Thumb Up 8

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.