Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Dukat Medical SPA

2,5 6 opinie
Dąbki, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria i hotele SPA Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria dla dzieci Medycyna estetyczna Układ oddechowy Narząd ruchu Układ krążenia
B Barbara 3.04.2024
0,0

Wróciłam z mężem z pobytu sanatoryjnego bardzo zadowolona. Pierwsze chwile po przyjeździe nie wskazywały na ciekawy pobyt. Z pomocą przyszła Pani manager, która pomogła w kulturalny sposób rozwiązać nasz problem . Zabiegi rewelacyjne, Panie miłe. Kuchnia w sumie bez zastrzeżeń , chociaż w porównaniu z innym sanatoriami, oferta kulinarna słaba.Obsługa medyczna też ok. Pomieszczenia utrzymane w czystości. Duży plus prawdopodobnie był pobyt w domkach bungalow. Bardzo to doceniliśmy, że udało się nam w takim domku spędzić 3 tygodnie. Gdybym otrzymała podobną ofertę pobytu w tym samym miejscu, to chętnie bym skorzystała.Pozdrawiam presonel DUKAT z Panią menager na czele.

G Grażyna 15.08.2023
0,0

właśnie wróciłam z turnusu sanatoryjnego.Szkoda tam skierowania.Od pierwszych godzin pobytu zaczęły się problemy.Przed wyjazdem dzwoniłam do sanatorium i prosiłam, że ze względu na stan zdrowia ( 4 operacje i uraz kolana ) aby pobyt dwóch osób( ja i mąż) był w pokoju 2-osobowym z osobnym węzłem sanitarnym i w budynku z windą lub na parterze.Obiecano że tak będzie. Na miejscu okazało się że nie ma już takiego pokoju ponieważ przyjechaliśmy pózno (godz.15:05). W nagrodę po długich rozmowach zostaliśmy zakwaterowani w pokoju jednoosobowym ( dostawiono łózko) w budynku z windą .Pokoik maleńki można było siedzieć na jednym krzesełku które się zmieściło lub leżeć na łóżku.
Łazienka-brak wieszaka na ręczni i półki na kosmetyki; prysznic 70/70 wysoki brodzik,szerokość wyjścia 40 cm.;ręczniki dziurawe ( na szczęście zawsze mam swoje.) zapychająca się umywalka i odpływ z brodzika ( bardzo miły pan przyszedł oś ponalewał i jakoś działało.Zabiegi otrzymałam ale stwierdzono ,ze kto pierwszy ten lepszy bo dla wszystkich nie wystarcza takich jak trzeba.Czystość pomieszczeń też miała dużo do życzenia.Jedzenie przez pierwsze dwa tygodnie mierne pózniej było dobrze (dziwiliśmy się co spowodowało zmianę) .Kuracjusze narzekali ,że jesteśmy traktowani jako drugi sort bo z NFZ(byli też komercyjni i róznica ogromna) .W czasie rozmów z P.Menadżer i w recepcji była tylko arogancja i brak szacunku.Można jeszcze dużo pisać o pobycie na który skierowanie było stratą czasu i brakiem możliwości odpoczynku.Kuracjusze narzekali ale wątpię czy ktoś się odezwie.Wiele osób wyjeżdżało z ulgą.Na pewno do tego ośrodka więcej nie przyjadę .Natomiast duże podziękowanie dla pracowników fizjoterapii ( to oni dawali siłę do przetrwania) pań pielęgniarek,oraz osobom serwującym nam posiłki ( mają bardzo ciężką pracę ) zwłaszcza P.Darii która rozumiała co to dieta bezlaktozowa.

A Andrzej 16.07.2023
0,0

Bzdury

0
L Lucyna 29.11.2022
5,0

Wszystko na 5 oprócz sprzątania . Budynek B ma wspólne łazienki a były sprzątane tylko raz na tydzień . Widocznie panie sprzątające miały dołożone inne prace.

(5/5)
1
Żaneta 19.03.2022
5,0

Ja polecam 2 raz jestem w dąbkach jesteśmy zadowoleni 5 plus. Dziękuję Paniom fizjoterapeutom za ich dobrom pracę.

(5/5)
2
J Jerzy 18.10.2021
5,0

Nie warto tu przyjeżdżać – zapyziała miejscowość, wybujałe ambicje cenowe (jak w kurorcie), chamska Pani Menadżer nie pozwalająca klientowi dojść do głosu i dyktująca swoje widzimisię, bardzo przeciętne warunki zakwaterowania (za słabe oświetlenie w pokoju i łazience, zapchany spływ wody spod natrysku, maleńka szafa ubraniowa, tzw. gorące posiłki są ledwo ciepłe, brak poprawnej organizacji w czasie przyjmowania gości – trzeba było odstać ok. 3 godzin w kolejce w celu załatwienia wszystkich formalności, kolejki do lekarzy).

(5/5)
25

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.