Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Elvita NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe Elektron

2,5 2 opinie
Ustroń, Śląskie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Kardiologia Narząd ruchu Fizjoterapia Reumatologia Układ oddechowy
L Leszek 22.12.2022
0,0

W opisie nie ma wzmianki że jest to sanatorium poszpitalne. Dla kuracjuszy pełnopłatnych w promocji brak stołu szwedzkiego obiady kpina 150-200 gr ziemniaków i kaszanka na gorąco we flaku, kilka grzanek z chleba i trochę wody-zupa na zwróconą uwagę że jesteśmy kuracjuszami komercyjnymi i w związku z tym coś nam się należy otrzymałem odpowiedż że dla 8 pacjentów stół szwedzki jest nieopłacalny ale za pobyt pełnopłatny trzeba zapłacić. W takim razie proponuję zrezygnować z pobytów pełnopłatnych na rzecz pobytów z NFZ. Jedynie baza zabiegowa i personel medyczny na wysokim poziomie.

1
k kazimierz 7.06.2021
5,0

Byłem w Rosomaku -odnowiony ,wlasne zabiegi elektro i magneto – fajne miejsce -godny polecenia .

(5/5)
4

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.