Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy SUSMED

0,0 1 opinie
Dąbki, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria dla dzieci Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria z PFRON Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria prywatnie bez skierowania Fizjoterapia Narząd ruchu Reumatologia Układ oddechowy
J Jolanta Tadeusz 27.08.2023
0,0

Witam ,wczoraj wróciliśmy z mężem z sanatorium w Dąbkach Susmed,muszę powiedzieć ze jestesmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym sanatorium.Zabiegi super ,zwłaszcza panie Fizjoterapeutki,pielegniaki w sumie cały personel-rewelacja.Byliśmy pierwszy raz z mężem ale bardzo pozytywnie zaskoczeni.Muszę tez odnieść się do wyżywienia w tym sanatorium,wszystko smaczne i jedzenia tyle ze nie trzeba się dożywiać dlatego dla szefowej kuchni tez należą się pochwały .Oby tak dalej wszystko funkcjonowało to niejeden tam napewno wroci. Dziekujemy z mężem za super pobyt trzy tygodniowy i pozdrawiamy wszystkich co tam bardzo ciężko pracują a zwłaszcza panie z borowiny co były dziennie na wysokich obrotach.

1

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.