Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Amer-Pol

5,0 3 opinie
Polańczyk, Podkarpackie
Atuty obiektu: Sanatoria z ZUS Sanatoria z NFZ Sanatoria z PFRON Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Fizjoterapia Narząd ruchu Neurologia Przemiana materii Reumatologia Układ krążenia
M Maria 1334 18.09.2022
5,0

Nie wiem co tam ładnego w pokojach stare meble z czasów PRL stary stolik i 2 wysluzone krzesła caly wystrój to nie na te czasy.

(5/5)
4
G GośćAnna1235 14.09.2022
5,0

Byłam latem 2022r Panie w recepcji nawet .mile czego nie można powiedzieć o paniach pielegniarkach łaskę robią że pracują wyżywienie bardzo słabe ciągle mielonki i to po 2 plasterki śniadanie brak zup mlecznych i dżemu tylko 2 razy w tygodniu obiady bardzo cienkie gałka ziemniaków i bardzo cienki kawałeczek mięsa na stołówce ciasnota ludzie siedzę sobie na plecach gdzie ten dystans? W pokojach słabe wyposażenie. Zabiegi nawet miła obsługa. Ogólnie słabo nie polecam .Pielegniarki do wymiany .

(5/5)
3
E Ela 15.07.2022
5,0

Byłam w 07.2016 r było super. Pokoje ładne i czyste. Pani doktor, pielęgniarki, recepcjonistki miłe i uprzejme. Jedzenie dobre. Polecam

(5/5)
3

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.