Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Augustów „Pałac na wodzie” Falkowski

1,0 1 opinie
Augustów, Podlaskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria i hotele SPA Sanatoria z PFRON Narząd ruchu Reumatologia Neurologia Układ oddechowy Przemiana materii
Sanatorium Augustów "Pałac na wodzie" Falkowski
A Adi 16.06.2022
1,0

Stanowczo odradzam ten lokal jako miejsce organizacji wesela wszystkim przyszłym Parom Młodym. Piszę z perspektywy osoby zajmującej się oprawą muzyczną, a brak komfortu pracy zespołu/dj-a utrudnia sprawne prowadzenie wesela. Właściciele pouczają zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem w tym zawodowego realizatora dźwięku i sugerują kiepskie wesele (oczywiście pomimo starań kierownictwa było na odwrót); na odpowiedź, że znamy się na tym co robimy wpadają w furię, wyzywają (choćby od narkomanów, co nie ma żadnych podstaw), grożą i próbują wyrzucić zespół pozbawiając Parę Młodą oprawy muzycznej na 10 minut przed rozpoczęciem wesela. Na deser właściciel wyskakuje z młotkiem i dłutem, gdyby nie to, że przyjechali właśnie rodzice Pary Młodej mogłoby się dziać źle. Tak się tutaj dba o najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Następnego dnia były poprawiny, ale w obawie przed niezrównoważonymi ludźmi i uszkodzeniem sprzętu strach było zostawiać cokolwiek na sali. Swoją drogą nie powinno się wynajmować pokojów w miejscu gdzie są wesela, bo goście hotelowi się nie wyśpią. Tak więc można tu zorganizować co najwyżej posiadówę przy radyjku, a nie wesele. Na plus jedynie bardzo sympatyczne dziewczyny z obsługi.

(1/5)

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.