Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Gracja

3,9 20 opinie
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Sanatoria z ZUS Cukrzyca Laryngologia Narząd ruchu Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy Układ nerwowy
R Radek 25.01.2023
0,0

Bardzo miły personel. Obiekt bardzo czysty. Opinie negatywne wynikają z braku świadomości za jakie świadczenia i w jakiej kwocie płaci NFZ. Rozumiejąc stawki za jakie pracują sanatoria każdy zrozumie skąd bierze się taki, a nie inny standard obsługi. Dokupić zabiegi zawsze można.

W Warszawa 28.11.2022
5,0

Niedawno wróciłem z sanatorium Gracja.Listopad 2022.Ogolna opinia negatywna.Opieka lekarska zerowa Wszędzie daleko.
Nie ma możliwości kupic nawet wody.Jest to miejsce dla osób z forsą i zdrowych.Powiadomiłem o tych problemach NZOZ.

7
P Paweł 24.11.2022
1,0

Mam skierowanie do sanatorium Gracja w Ciechocinku na marzec/kwiecień 2023. Po przeczytaniu opinii o tym sanatorium : ciasne niesprzątane pokoiki, horendalne opłaty za parking, tv, czajnik itp, opinii o wątpliwej bazie zdrowotnej, stołówce – podjąłem decyzje o rezygnacji z wyjazdu do sanatorium Gracja.
Swoją droga czy NFZ ma orientację o ośrodkach sanatoryjnych, do których kieruje swoich pacjentów ?

4
A Anna 10.11.2022
5,0

Maleńskie pokoje , niski standard i praktycznie nie sprzątane/szczotka do zmiatania na korytarzu do wykorzystania/. .Opłaty za czajnik , suszarkę itp.
Ciasnota i szum na stołówce.
Nie polecam

3
K Kasia 8.11.2022
2,0

Uważajcie na kluczyki. Za zgubiony kluczyk opata 400 zł! Masakra. Mi przez pomyłkę ktoś wziął mój kluczyk. Nie dostałam żadnego zapasowego i przez dwa dni (bo tyle zostało do końca turnusu) praktycznie nie wychodziłam poza ośrodek bo byłam uzależniona od współlokatork. Żenada, że w takiej sytuacji personel nie wykazuje żadnego wsparcia ani zainteresowania.

3

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.