Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Gracja

2,4 33 opinie
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Sanatoria z ZUS Cukrzyca Laryngologia Narząd ruchu Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy Układ nerwowy
J Jan 22.05.2023
0,0

Wróciłem (pobyt od 24.IV. do 15.V.2023 r.) z Sanatorium „Gracja”(Spółka z o.o) skierowanie z NFZ(Kujawsko-pomorskiego) to najgorsze sanatorium w jakim przebywałem dotychczas. Nikt z Zarządu Sanatorium Nas nie przywitał – nie zapoznał z strukturą ani nie pożegnał. Sanatorium czysto nastawione na komercję. Przyjmuje kuracjuszy NFZ, ZUS i komercyjnych. Pokoi jednoosobowych nie posiada , pozostałe pokoje bez radia, TV dopiero wymieniali na plazmowe, łazienka w pok. 2 osobowych (2 piętro) z PRL-u tylko dla osób.szczupłych, kawiarenka nie istnieje od 2019 r., o kiosku z prasą nie wspomnę, stołówka ciasna z fatalnie ustawionymi stolikami(kuracjusze siedzą sobie na plecach), posiłki tylko normalne -cukrzycowe i komercyjne, lekarze (na 10 reklamowanych specjalności dla NFZ tylko jeden , który w 2 dnu pobytu zapisał najtańsze zabiegi i nie widziałem go do do końca pobytu – brak badań w trakcie pobytu oraz przed końcem), całkowity brak kąpieli solankowych i węglowych (dział wyłączony bo niby w remoncie), ćwiczenia w basenie solankowym planowane od pn. do sob.(ale w sobotę bez rehabilitanta), sanatorium nie posiada własnego autokaru (jak w reklamie) na wycieczki po okolicy, całkowity brak reklamowanych wieczorków tanecznych oraz licznych spotkań i imprez kulturalnych, planowanie zabiegów nie ma żadnego powiązania z godzinami posiłków, nie ma ogólnej sali TV, rehabilitanci mimo że mili występują w gabinetach w strojach dowolnych (własnych) bez jakichkolwiek identyfikatorów, Parking nie strzeżony (otwarty) z wygórowaną ceną 15 zł za dobę. Reasumując kuracjusze NFZ omijajcie szerokim łukiem to Sanatorium.

A Anna 5.04.2023
0,0

Niedawno wróciłam z Santorium „Gracja”. Podoba mi się zupełnie wszystko… Nie rozumiem czemu opinie są tak złe. Szczerze… jadąc tam miałam pewne obawy, związane właśnie z opiniami. Zupełnie niepotrzebnie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje personel rehabilitantów. Wspaniali, sympatyczni ludzie z sercem na dłoni. Byłam już w wielu miejscach i nie spotkałam tak uprzejmych ludzi z dużą wiedzą. To właśnie specjalnie do nich jeszcze nie raz, nie dwa wrócę do Gracji.

Thumb Up 3
Z Zosia 26.03.2023
0,0

A ja bylam w Gracjii styczen luty na przelomie. I wcale nie mam az tak pozytywnych opinni. Po pierwsze i najwazniejze szafa w pokoju 2 osobowym. Co za idiota wymyslil szafe ubraniowa to dla zdrowych i mlodych ludzi, Ta wajha pociagana i spuszczana na dol. Wyzywienie dobre ale brak podstawy na sniadaniach bialka. W pokoju naprzeciwko facet pil codziennie i zadna kamera tego nie wychwycila. Dziwne. A pod koniecrozbolalo mnie gardlo po inhalacjach. Lekarz powiedzial ze te urzadzenia b. stare ale to powiedzial lekarz pierwszego kontaktu.

M Malgorzata 25.03.2023
0,0

Byłam w tym sanatorium od 6 do 27 lutego br.,nie mam żadnych zastrzeżeń,obsługa miła zacznę od Pan sprzątających 3 piętro,panie kelnerki również,jedzenie domowe,zupy w wazach głodna nie wychodziłam,wręcz przeciwnie.Personal na zabiegach przemiły, pani Natalia przesympatyczna.Jedna uwaga to brak kawiarni.

Thumb Up 3
K Kinga 22.03.2023
0,0

Co znaczy, że zabiegi byly skracane? Ile trwały?

Thumb Up 2
T Teresa Kuczkowska 21.03.2023
0,0

Aktualnie przebywam na turnusie od 13 marca
Jestem bardzo zadowolona. Posiłki są bardzo smaczne I obfite pracownicy bardzo mili
Rehabilitanci fantastyczni. Są pewne niedociągnięcia ale nie będę ich wymieniać. Mam porównanie z innym sanatorium ale nie będę wybrzydzać

Thumb Up 3

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.