Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Gracja

2,1 38 opinie
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Sanatoria z ZUS Cukrzyca Laryngologia Narząd ruchu Przemiana materii Reumatologia Układ oddechowy Układ nerwowy
J Jan 27.10.2023
0,0

Czy NFZ Kujawsko-pomorski zapoznał się z tymi opiniami negatywnymi szczególnie z 2023 roku
i co o nich sądzi ? kierując tam kuracjuszy.

2
R Ryszard. 13.08.2023
0,0

Bylem w GRACJI w okresie od 24,07- 14,08.2023. Wszystkie negatywne opinie potwierdzam, a w szczegolnosci braku jakiegokolwiek zainteresowania w pomocy lekarza , w stosunku do pacjenta. tutaj wymienie Panią Beate Zawada , ta PANI LEKARZ, powinna być odsunięta od pracy w sanatorium Gracja, jest osobą niekompetentną i myślącą że ona wszysto wie lepiej od lekarzy prowadzacych swoich pacjentow. dla niej opinia pisana przez lekarza prowadzącego sie nie liczy. Uwagi mam tez do pielęgniarek , są aroganckie i przez 3 tygodnie zadna nie pofatygowala sie ,aby sprawdzic ,czy dany pacjent jest faktycznie na noc w swoim pokoju. jedynie mogę pochwalic caly personel fizjoterapeutow. Odradzam pobyt w tym SANATORIUM.

6
G Grażyna 25.07.2023
0,0

Omijajcie sanatorium Gracja szerokim łukiem; jedzenie bezsmakowe, wodniste zupy. Kolacje i śniadania w ciągu trzech tygodni pobytu były takie same: biały ser, pomidor i 2-3 plasterki szynki przez które świat było widać. Jeżeli chcą Państwo stracić 2,5 kg wagi to tylko udajcie się w to miejsce. Toaleta tylko dla szczupłych, tęgie osoby nie mają szans zmieścić się we wnękę, w której znajduje się toaleta wraz z umywalką; prysznic z kotarką; szafa na ubrania bez drzwi dzięki której macie Państwo szybki dostęp do kurzącej się gardreoby. Jedynym plusem w tym ośrodku są zabiegi wykonywane przez sympatycznych fizjoterapeutów.

5
S Staszek 14.07.2023
0,0

Byłem na turnusie maj/czerwiec 2023.. Pokoje bardzo ciasne mimo, ze mieszczą się w normie powierzchniowej. Brak szafeczek, półek, miejsca do położenia czegokolwiek.. Brudno, sprzątanie szybkie raz w tygodniu, mimo, że recepcja mówi o trzykrotnym sprzątaniu w tygodniu. Papier toaletowy najgorszego gatunku, prześwitujący. Poprosiłem w recepcji o dodatkową rolkę, kazano mi zapłacić 1 zł i kilkadziesiąt groszy. Dom nastawiony na maksymalny zysk. Miejsca parkingowe bardzo ciasne. Jedzenie wystarczające chociaż szału nie ma. Pani Paulina z wirówek wspaniała, Panie z basenu także. Polecam NFZ i Sanepidowi przeprowadzenie częstych kontroli tego obiektu. Nie polecam kuracjuszom,

9
B B 16.06.2023
0,0

Witam. Czy sa pokoje 1 osobowe na NFZ?
Jak zalatwic? B.

4
J Jan 22.05.2023
0,0

Wróciłem (pobyt od 24.IV. do 15.V.2023 r.) z Sanatorium „Gracja”(Spółka z o.o) skierowanie z NFZ(Kujawsko-pomorskiego) to najgorsze sanatorium w jakim przebywałem dotychczas. Nikt z Zarządu Sanatorium Nas nie przywitał – nie zapoznał z strukturą ani nie pożegnał. Sanatorium czysto nastawione na komercję. Przyjmuje kuracjuszy NFZ, ZUS i komercyjnych. Pokoi jednoosobowych nie posiada , pozostałe pokoje bez radia, TV dopiero wymieniali na plazmowe, łazienka w pok. 2 osobowych (2 piętro) z PRL-u tylko dla osób.szczupłych, kawiarenka nie istnieje od 2019 r., o kiosku z prasą nie wspomnę, stołówka ciasna z fatalnie ustawionymi stolikami(kuracjusze siedzą sobie na plecach), posiłki tylko normalne -cukrzycowe i komercyjne, lekarze (na 10 reklamowanych specjalności dla NFZ tylko jeden , który w 2 dnu pobytu zapisał najtańsze zabiegi i nie widziałem go do do końca pobytu – brak badań w trakcie pobytu oraz przed końcem), całkowity brak kąpieli solankowych i węglowych (dział wyłączony bo niby w remoncie), ćwiczenia w basenie solankowym planowane od pn. do sob.(ale w sobotę bez rehabilitanta), sanatorium nie posiada własnego autokaru (jak w reklamie) na wycieczki po okolicy, całkowity brak reklamowanych wieczorków tanecznych oraz licznych spotkań i imprez kulturalnych, planowanie zabiegów nie ma żadnego powiązania z godzinami posiłków, nie ma ogólnej sali TV, rehabilitanci mimo że mili występują w gabinetach w strojach dowolnych (własnych) bez jakichkolwiek identyfikatorów, Parking nie strzeżony (otwarty) z wygórowaną ceną 15 zł za dobę. Reasumując kuracjusze NFZ omijajcie szerokim łukiem to Sanatorium.

7

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.