Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Mewa

4,0 4 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Fot. Fot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
B Bożena 22.04.2022
1,0

Zdecydowanie nie polecam.Jedzenie okropne.Kluski śląskie nie do zjedzenia.Stale jakiieś mięso mielone jak to było mięso.Nigdy więcej.Jedynie pokój ładny.
Pomocna (0)
A Alicja 18.04.2022
5,0

Nie polecam. Brudno. Ciasne pokoje. Marne jedzenie.bieganie na zabiegi. Popoludniami niema co robic. Zabiegi do 14. Zabiegi krotkie.
Pomocna (0)
T Takasobie 27.03.2022
5,0

Byłam w sanatorium Mewa w Kołobrzegu ,moja opinia będzie w połowie negatywna a w połowie pozytywna ,dostałam pokój w Mewie 3,nie najlepsze oznaczenie i kuracjusze szukali swoich budynków a jest ich 5 . Druga rzecz nie wiem kogo zapytać czy dietetyka czy panią kierownik jadalni czy wiedzą jaka jest różnica między cukrzycą typu 1 czy typu 2 ,jestem cukrzykiem typu2 i nie mialam diety cukrzycowej tylko lekko strawną , cukrzycy typu 1 dostawali dodatki do posiłków , niestety cukrzycy drugiego typu nie . Chciałam rozmawjac z panią dietetyk i zapytałam gdzie jest powiedziano mi że na stołówce , wiec poszłam na tą stołówkę kierowniczka stołówki zapytała mnie o co chodzi i niestety zaprosiła nie do komputera i powiedziała ze dieta jest , nie chodzi mi o te dodatki , ale o zasady cukrzyca jest cukrzyca . W jeden dzień cukier i spadł na 77 na drugi dzień mieliśmy wizytę kontrolną u lekarza wiec powiedziałam pani doktor o tym , pani doktor mnie zapytała ile mam posiłków dziennie oczywiście w Mewie na co odpowiedziałam ze trzy , potem padło pytanie ile jem w domu odpowiedziałam zgodnie z prawdą ze pięć , pani doktor powiedziała żebym sobie coś dokupiła ale żadnych zaleceń nie dała odnośnie diety , na zabiegi trzeba chodzić od jednego budynku do drugiego , mimo w miarę ciepłej aury wiele osob się rozchorowało co do jedzenia to trochę lepsze niż w szpitalu ,królowało co najmniej trzy razy w tygodniu mięso mielone pod rożnymi postaciami. A teraz opinia pozytywna , zabiegi w miarę fajne , pani i panowie prowadzące te zabiegi mili , uprzejmi , uśmiechnięci
Pomocna (0)
L Leokadia 12.09.2021
5,0

Byliśmy z mężem Waszymi kuracjuszami od 01.08-22.08.2021r. Sam pobyt wspominamy nawet miło, natomiast traktowanie klientów po zakończonym turnusie fatalne.
Tak się złożyło, że zostawiliśmy w szafce nocnej zasilacz do ciśnieniomierza /mąż często sprawdza ciśnienie/. Po opuszczeniu ośrodka kilka razy odbyłam rozmowę telefoniczną z recepcją z prośbą o sprawdzenie i ewentualne
odesłanie za moją odpłatnością na mój adres.
Zostałam zlekceważona przez osoby pracujące w recepcji i żadna z tych osób nie odezwała się do mnie pomimo zapewnień. To chyba nie przerasta możliwości takiego Ośrodka jak Wasz? A może zatrudniacie niewłaściwe osoby?
Wypadało by klientów traktować życzliwiej.
28

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.