Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Mewa

3,7 9 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Sanatorium MewaFot. Fot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
B Barbara 28.10.2022
1,0

Byłam na turnusie od 6.10.2022 do 27.10.2022..Moja opinia jest krytyczna ,ale szczera. Pokoje brudne. pościel wygnieciona miałam wrażenie jakby nie zmieniona. Jedzenie bardzo słabe na okrągło na śniadanie i kolację chleb , kawałeczek sera i dwa plasterki wędliny , ćwiarteczka pomidora. Nie wspomnę o herbacie , która miała dziwny smak. Obiady też bardzo słabe .Zero warzyw lub sałatek. Na bawiłam się zatruci , które leczę do dnia dzisiejszego, mimo że nie jadłam na mieście. A jeżeli chodzi o zmianę pościeli i ręczników , która przysługuje raz na turnus można zapomnieć. Jednym słowem jak za komuny , chociaż za wszystko trzeba było płacić. Nie polecam .

1
A Alex 17.07.2022
1,0

Byłam na turnusie nfz od 21 czerwca.Masakra ,nie polecam.Upychają ludzi w 4 osobowych pokojach.Jedzenie słabe,o dodatkową przekąskę dla cukrzyka trzeba było zrobić raban.Nikt się nikim nie interesuje.Nigdy więcej tam nie chciałabym trafić.

7
J Julia 13.07.2022
5,0

Byliśmy na turnusie od 21 czerwca 2022. Zabiegi w porządku, bardzo mili fizjoterapeuci. Brak izolatki dla osób chorych i brak pomocy. Człowiek chory jest zdany na pomoc współlokatorów gdyż sam nie jest w stanie wykupić leków. Posiłki smaczne i ilościowo wystarczające choć nie było różnicy w posiłkach cukrzyków 1, 2 i lekkostrawnych. Największy problem to czystość w pokojach. Weszliśmy do pokoju z brudną podłogą, pod łóżkiem farfocle kurzu. Wycierałam podłogę ręcznikami papierowymi, bo nie daj Boże stanąć gołą stopą. Przez okna prawie nic nie widać. Widocznie dba się tylko o klientów pełnopłatnych. Pisze w broszurce, że raz w turnusie jest zmiana ręczników i pościeli. Okazuje się, że jak się nie poprosi nikt pościeli nie zmieni. Jednym słowem Mewa 5 nie jest na 5.

5
I Irena 13.07.2022
5,0

Byłam w Mewie 2, na turnusie z funduszu w okresie od 15 maja do 5 czerwca 2022r.
Pobyt wspominam dobrze z małymi uwagami, chodzi o czystość w pokojach i łazienkach (brak papieru toaletowego, którego nie można było się doprosić).
Zabiegi oraz rehabilitanci ok. Jeśli chodzi o jedzenie to dla mnie porcje wystarczające, obsługa stołówki uprzejma i życzliwa. Czas wolny słabo zagospodarowany, oprócz wycieczek w ośrodku nic się nie dzialo, brak kawiarni ale za to miejsce na handel oczywiście jest.
Recepcja uprzejma i życzliwa .
Pozdrawiam przyszłych i obecnych kuracjuszy w Kołobrzegu. IE.

2
A Alicja i Wiesław 5.07.2022
5,0

Turnus 31.05 – 21.06.2022 r. Dziękujemy Pani Kierownik i wszystkim pracownikom za dobry, przyjemny i mile spędzony czas w sanatorium „Mewa 2” w Kolobrzegu. Do zobaczenia. Alicja I Wiesław M.

B Bożena 22.04.2022
1,0

Zdecydowanie nie polecam.Jedzenie okropne.Kluski śląskie nie do zjedzenia.Stale jakiieś mięso mielone jak to było mięso.Nigdy więcej.Jedynie pokój ładny.

5

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.