Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Mewa

5,0 1 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Fot. Fot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
L Leokadia 12.09.2021
5,0

Byliśmy z mężem Waszymi kuracjuszami od 01.08-22.08.2021r. Sam pobyt wspominamy nawet miło, natomiast traktowanie klientów po zakończonym turnusie fatalne.
Tak się złożyło, że zostawiliśmy w szafce nocnej zasilacz do ciśnieniomierza /mąż często sprawdza ciśnienie/. Po opuszczeniu ośrodka kilka razy odbyłam rozmowę telefoniczną z recepcją z prośbą o sprawdzenie i ewentualne
odesłanie za moją odpłatnością na mój adres.
Zostałam zlekceważona przez osoby pracujące w recepcji i żadna z tych osób nie odezwała się do mnie pomimo zapewnień. To chyba nie przerasta możliwości takiego Ośrodka jak Wasz? A może zatrudniacie niewłaściwe osoby?
Wypadało by klientów traktować życzliwiej.
Pomocna (5)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.