Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Mewa

2,4 14 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Sanatorium MewaFot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
K Krzysztof 30.04.2023
0,0

Od tygodnia próbuję dodzwonić się na jeden z podanych numerów telefonów wisząc na słuchawce ponad godzinę. Chyba zrezygnuję z wyjazdu jeśli już nie można dowiedzieć się o podstawowe sprawy to co będzie po przyjeżdzie.

D Danuta 19.04.2023
0,0

Byłam w sanatorium Mewa II masakra, ludzie z chorymi kręgosłupami zakwaterowani w hotelu bez windy, nieporozumienie

W Witold 11.03.2023
0,0

Bylem z zoną 17-10 marzec 2023 W pokojach sprzątanie dwa razy w tygodniu ,smieci wynoszone codziennie ,jedzenie normalne,zabiegi normalne tak jak wszędzie.Niektórzy mylą leczenie sanatoryjne z pobytem wczasowym i chcieliby obslugę tak jak w hotelach.My się cieszymy ze jedzenie jest swieze i pod kontrolą dietetyka.Obiekt nie jest nowy ale ja nie patrzę na sciany i inne detale które po prostu się zużywają albo niszczą kuracjusze .Blisko morza i to jest atutPolecam i jak będziemy się ubiegać chetnie skorzystamy.

Thumb Up 2
E Eraz 8.03.2023
0,0

Pobyt 17-10 marzec 2023 pokój czysty jedzenie nie odbiega od innych sanatoriów obsługa miła opłaty za tv czajnik jak wszędzie więc nie wiem o co raban przez 3 tygodnie tylko raz powtórzył się obiad.Jak komuś nie odpowiada to są hotele pełnopłatne za 4 stówy doba i stół szwedzki a potrawy do wyboru ale codziennie takie same.

Thumb Up 3
T To jest farsa 16.02.2023
0,0

Jeszcze mnie tam nie ma a juz mogę stwierdzić ze na odbiór telefonu czeka się 1godz 20 min Powtarzam 1 godz 20 minut !!!!!

Thumb Up 2
B Barbara 28.10.2022
1,0

Byłam na turnusie od 6.10.2022 do 27.10.2022..Moja opinia jest krytyczna ,ale szczera. Pokoje brudne. pościel wygnieciona miałam wrażenie jakby nie zmieniona. Jedzenie bardzo słabe na okrągło na śniadanie i kolację chleb , kawałeczek sera i dwa plasterki wędliny , ćwiarteczka pomidora. Nie wspomnę o herbacie , która miała dziwny smak. Obiady też bardzo słabe .Zero warzyw lub sałatek. Na bawiłam się zatruci , które leczę do dnia dzisiejszego, mimo że nie jadłam na mieście. A jeżeli chodzi o zmianę pościeli i ręczników , która przysługuje raz na turnus można zapomnieć. Jednym słowem jak za komuny , chociaż za wszystko trzeba było płacić. Nie polecam .

Thumb Up 3

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.