Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Mewa

2,1 16 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Sanatorium MewaFot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
I Izabela 18.09.2023
0,0

Szukam osoby jadącej z Rzeszowa lub okolic do Kołobrzegu do Arki na Sułkowskiego w terminie 10 -31 październik

D Danuta 7.06.2023
0,0

Byłam w sanatorium Mewa z mężem właśnie wróciliśmy jestem bardzo zadowolona i chciałabym kiedyś wrócić zabiegi jedzonko wszystko ok

K Krzysztof 30.04.2023
0,0

Od tygodnia próbuję dodzwonić się na jeden z podanych numerów telefonów wisząc na słuchawce ponad godzinę. Chyba zrezygnuję z wyjazdu jeśli już nie można dowiedzieć się o podstawowe sprawy to co będzie po przyjeżdzie.

2
D Danuta 19.04.2023
0,0

Byłam w sanatorium Mewa II masakra, ludzie z chorymi kręgosłupami zakwaterowani w hotelu bez windy, nieporozumienie

W Witold 11.03.2023
0,0

Bylem z zoną 17-10 marzec 2023 W pokojach sprzątanie dwa razy w tygodniu ,smieci wynoszone codziennie ,jedzenie normalne,zabiegi normalne tak jak wszędzie.Niektórzy mylą leczenie sanatoryjne z pobytem wczasowym i chcieliby obslugę tak jak w hotelach.My się cieszymy ze jedzenie jest swieze i pod kontrolą dietetyka.Obiekt nie jest nowy ale ja nie patrzę na sciany i inne detale które po prostu się zużywają albo niszczą kuracjusze .Blisko morza i to jest atutPolecam i jak będziemy się ubiegać chetnie skorzystamy.

2
E Eraz 8.03.2023
0,0

Pobyt 17-10 marzec 2023 pokój czysty jedzenie nie odbiega od innych sanatoriów obsługa miła opłaty za tv czajnik jak wszędzie więc nie wiem o co raban przez 3 tygodnie tylko raz powtórzył się obiad.Jak komuś nie odpowiada to są hotele pełnopłatne za 4 stówy doba i stół szwedzki a potrawy do wyboru ale codziennie takie same.

6

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.