Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Mewa

4,0 8 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Przemiana materii Układ oddechowy Układ krążenia
Fot. Fot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
A Alex 17.07.2022
1,0

Byłam na turnusie nfz od 21 czerwca.Masakra ,nie polecam.Upychają ludzi w 4 osobowych pokojach.Jedzenie słabe,o dodatkową przekąskę dla cukrzyka trzeba było zrobić raban.Nikt się nikim nie interesuje.Nigdy więcej tam nie chciałabym trafić.
Pomocna (3)
J Julia 13.07.2022
5,0

Byliśmy na turnusie od 21 czerwca 2022. Zabiegi w porządku, bardzo mili fizjoterapeuci. Brak izolatki dla osób chorych i brak pomocy. Człowiek chory jest zdany na pomoc współlokatorów gdyż sam nie jest w stanie wykupić leków. Posiłki smaczne i ilościowo wystarczające choć nie było różnicy w posiłkach cukrzyków 1, 2 i lekkostrawnych. Największy problem to czystość w pokojach. Weszliśmy do pokoju z brudną podłogą, pod łóżkiem farfocle kurzu. Wycierałam podłogę ręcznikami papierowymi, bo nie daj Boże stanąć gołą stopą. Przez okna prawie nic nie widać. Widocznie dba się tylko o klientów pełnopłatnych. Pisze w broszurce, że raz w turnusie jest zmiana ręczników i pościeli. Okazuje się, że jak się nie poprosi nikt pościeli nie zmieni. Jednym słowem Mewa 5 nie jest na 5.
Pomocna (1)
I Irena 13.07.2022
5,0

Byłam w Mewie 2, na turnusie z funduszu w okresie od 15 maja do 5 czerwca 2022r.
Pobyt wspominam dobrze z małymi uwagami, chodzi o czystość w pokojach i łazienkach (brak papieru toaletowego, którego nie można było się doprosić).
Zabiegi oraz rehabilitanci ok. Jeśli chodzi o jedzenie to dla mnie porcje wystarczające, obsługa stołówki uprzejma i życzliwa. Czas wolny słabo zagospodarowany, oprócz wycieczek w ośrodku nic się nie dzialo, brak kawiarni ale za to miejsce na handel oczywiście jest.
Recepcja uprzejma i życzliwa .
Pozdrawiam przyszłych i obecnych kuracjuszy w Kołobrzegu. IE.
Pomocna (2)
A Alicja i Wiesław 5.07.2022
5,0

Turnus 31.05 – 21.06.2022 r. Dziękujemy Pani Kierownik i wszystkim pracownikom za dobry, przyjemny i mile spędzony czas w sanatorium „Mewa 2” w Kolobrzegu. Do zobaczenia. Alicja I Wiesław M.
Pomocna (0)
B Bożena 22.04.2022
1,0

Zdecydowanie nie polecam.Jedzenie okropne.Kluski śląskie nie do zjedzenia.Stale jakiieś mięso mielone jak to było mięso.Nigdy więcej.Jedynie pokój ładny.
Pomocna (2)
A Alicja 18.04.2022
5,0

Nie polecam. Brudno. Ciasne pokoje. Marne jedzenie.bieganie na zabiegi. Popoludniami niema co robic. Zabiegi do 14. Zabiegi krotkie.
Pomocna (3)
T Takasobie 27.03.2022
5,0

Byłam w sanatorium Mewa w Kołobrzegu ,moja opinia będzie w połowie negatywna a w połowie pozytywna ,dostałam pokój w Mewie 3,nie najlepsze oznaczenie i kuracjusze szukali swoich budynków a jest ich 5 . Druga rzecz nie wiem kogo zapytać czy dietetyka czy panią kierownik jadalni czy wiedzą jaka jest różnica między cukrzycą typu 1 czy typu 2 ,jestem cukrzykiem typu2 i nie mialam diety cukrzycowej tylko lekko strawną , cukrzycy typu 1 dostawali dodatki do posiłków , niestety cukrzycy drugiego typu nie . Chciałam rozmawjac z panią dietetyk i zapytałam gdzie jest powiedziano mi że na stołówce , wiec poszłam na tą stołówkę kierowniczka stołówki zapytała mnie o co chodzi i niestety zaprosiła nie do komputera i powiedziała ze dieta jest , nie chodzi mi o te dodatki , ale o zasady cukrzyca jest cukrzyca . W jeden dzień cukier i spadł na 77 na drugi dzień mieliśmy wizytę kontrolną u lekarza wiec powiedziałam pani doktor o tym , pani doktor mnie zapytała ile mam posiłków dziennie oczywiście w Mewie na co odpowiedziałam ze trzy , potem padło pytanie ile jem w domu odpowiedziałam zgodnie z prawdą ze pięć , pani doktor powiedziała żebym sobie coś dokupiła ale żadnych zaleceń nie dała odnośnie diety , na zabiegi trzeba chodzić od jednego budynku do drugiego , mimo w miarę ciepłej aury wiele osob się rozchorowało co do jedzenia to trochę lepsze niż w szpitalu ,królowało co najmniej trzy razy w tygodniu mięso mielone pod rożnymi postaciami. A teraz opinia pozytywna , zabiegi w miarę fajne , pani i panowie prowadzące te zabiegi mili , uprzejmi , uśmiechnięci
Pomocna (1)
L Leokadia 12.09.2021
5,0

Byliśmy z mężem Waszymi kuracjuszami od 01.08-22.08.2021r. Sam pobyt wspominamy nawet miło, natomiast traktowanie klientów po zakończonym turnusie fatalne.
Tak się złożyło, że zostawiliśmy w szafce nocnej zasilacz do ciśnieniomierza /mąż często sprawdza ciśnienie/. Po opuszczeniu ośrodka kilka razy odbyłam rozmowę telefoniczną z recepcją z prośbą o sprawdzenie i ewentualne
odesłanie za moją odpłatnością na mój adres.
Zostałam zlekceważona przez osoby pracujące w recepcji i żadna z tych osób nie odezwała się do mnie pomimo zapewnień. To chyba nie przerasta możliwości takiego Ośrodka jak Wasz? A może zatrudniacie niewłaściwe osoby?
Wypadało by klientów traktować życzliwiej.
40

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.