Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Modrzew

4,0 89 opinie
Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z PFRON Narząd ruchu Układ krążenia Reumatologia Układ oddechowy Neurologia Przemiana materii
D Danuta 9.04.2023
0,0

Sanatorium położone w pięknym miejscu, smaczne posiłki. Baza zabiegowa świetna, zabiegi na wysokim poziomie.
Minus sanatorium to Duży Pan z gabinetu 54D który jest przemądrzały, cały czas obraża ludzi, wyzywa, krzyczy, przeklina i krytykuje każdego jakby był znawcą wszystkiego.
Mimo tego pobyt minął świetnie.
Na pewno tu wrócę na wiosnę.
Pozdrawiam Panią Emilię z recepcji.

1
L Leszek 12.03.2023
0,0

Nie byłem w Modrzewiu ale czytam opinie P. Andrzejowi z Tych proponuję nie określać ludzi mianem ,,arystokraci….” byłem kilkanaście razy w sanatorium z NFZ i kilkakrotnie w sanatorium prywatnie mam skalę porównawczą, proponuję przeczytać opinie o Elektronie w Ustroniu – wczasy pełnopłatne, jednocześnie ostrzegam przed ofertami Hotel z zabiegami były oszustwa ,, na policjanta, na wnuczka” a teraz w Świeradowie trafiłem na 2- tygodniowy pobyt przez biuro turystyczne po tygodniu zrezygnowałem i wyegzekwowałem zwrot należności od biura turystycznego – fizjoterapeutka nie umiała obsługiwać sprzętu borowinę podgrzewała w mikrofalówce gorące aplikowała pacjentom brak minutnika rano sprzątała mopem korytarze i myła futryny, pseudo masażysta bez zapoznania z opisami RM aplikował zabiegi zagrażające pacjentom kalectwem, następnie siedział jako portier, wizyta lekarska odbywała się w sali restauracyjnej w obecności innych kuracjuszy gdzie RODO informacje poufne tak że P .Andrzeju J proszę powstrzymać się z opiniami że ktoś preferuje kawior z francuskim szampanem i czuje się arystokratą nikt też nie oczekuje że przy pobycie pełnopłatnym będzie noszony na rękach z tą różnicą pomiędzy pobytem NFZ a prywatnym płacę i wymagam.

A Andrzej J. Tychy 15.12.2022
5,0

Jeżdżę do Modrzewia rok w rok prywatnie od pięciu lat. Nie rozumiem tych wybrzydzających malkontentów. Jedzie ktoś taki z NFZ-tu, ma opłacony pobyt i wydziwia. Chcesz luksusów,jedź prywatnie do innego sanatorium. Na rękach nosić cie będą na mur :-)) Modrzew trąci trochę PRL-em,ale obsługa super!!! Wyżywienie nie jest złe i nikt nie chodzi głodny. Rozumiem,że ktoś preferuje kawior z francuskim szampanem, no to ma problem. Tego nie ma. Nie straszcie ludzi „arystokraci” z Koziej D…. Normalny, nieroszczeniowy kuracjusz wszędzie będzie czuł się dobrze. Pozdrawiam przemiły Personel

(5/5)
8
e ewwa 26.11.2022
5,0

Mam jechać w lutym. Po przeczytaniu opinii nie wiem czy nie zwrócić skierowania d NFZ. Proszę o uczciwą opinię, bo nie wiem co robić.

(5/5)
11
J Jerzy Olsztyn 🥰 19.09.2022
5,0

Jeszcze nie wyjechałem ,a już nie chce mi się jechać,termin to 06 październik . Czytałem te wszystkie opinie i jestem przerażony. To chyba porażka. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i wytrwałych kuracjuszy.🤔🤥👍

(5/5)
9
G Grażyna 11.09.2022
5,0

Czy ktoś z woj.pomorskiego jedzie do Modrzewia 13.09.2022? Trochę mam obawy czytając niektóre komentarze, ale wiadomo są ludzie i ludziska. Mam nadzieję że będzie ok. Do zobaczenia w Inowrocławiu:)

(5/5)
9

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.