Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Muszelka

5,0 1 opinie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria prywatnie bez skierowania Sanatoria z NFZ Układ oddechowy Układ krążenia Przemiana materii Cukrzyca
Sanatorium MuszelkaFot. Azymut (Rafał M. Socha) / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
B Beata Szlendak Puławy 4.11.2022
5,0

Jestem bardzo zadowolona z pobytu sanatoryjnego. Przyjechałam z mężem na pobyt prywatny. Profesjonalna obsługa, miły personel, smaczne posiłki, śniadania i kolacje w
formie bufetu szwedzkiego, duży wybór produktów. Dzisiaj na kolację pyszne pyzy z mięsem. Zabiegi do wyboru, super hydromasaż, kąpiel solankowa, masaż klasyczny w wykonaniu doświadczonego masażysty, który ma cudowne ręce. Polecam.

(5/5)
2

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.