Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Nad Kryniczanką

3,9 32 opinie
Krynica-Zdrój, Małopolskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z PFRON Sanatoria z NFZ Narząd ruchu Układ pokarmowy Urologia Ginekologia Cukrzyca Układ oddechowy Układ krążenia Neurologia Przemiana materii Alergologia Dermatologia Laryngologia Onkologia
B Barbara Borowik-Górska 27.12.2022
0,0

Mój pobyt w Sanatrium trwał od 30.11.2022 do 21.12.2022. Jestem bardzo zadowolona z mojego wyjazdu do Sanatorium Nad Kryniczanką i mogę każdemu polecić ten ośrodek z czystym sumieniem.
W trakcie pobytu rozchorowałam się, nie mogłam wtedy korzystać ze wszystkich zabiegów, ale i wtedy otoczono mnie wyśmienitą opieką, a zespół kuchni dostarczał mi pyszne posiłki prosto to pokoju. Zarówno opieka lekarza ( dr Krzysztof Wolak), jak i całego personelu okołomedycznego (pielęgniarki) była na najwyższym poziomie, czułam się bezpiecznie i w rękach profesjonalistów, dla których kuracjusz był Człowiekiem, a nie cyferką w księdze statystycznej.
Pani Małgosia, która zajmowała się ustalaniem grafiku zabiegów, robiła to perfekcyjnie, a cała współpraca z młodymi, kompetentnymi i bardzo życzliwymi rehabilitantkami układała się bardzo pozytywnie i zawsze mogłam liczyć na ich pomoc i uśmiech.
Warto korzystać z miejsca, gdzie pracują ludzie z powołaniem, oddani swojej pracy i wkładający w nią dużo zaangażowania, serca i wiedzy.
Polecam to Sanatorium i życzę Całej Załodze na Nowy Rok dużo zdrowia, wielu szans na dalszy rozwój prywatny i zawodowy, no i żeby każda/y z Was był godnie wynagradzany za swoją pracę.

K Kazimierz 6.12.2022
5,0

Pobyt listopad 2022. Ze względu na chorobę był to już mój ósmy pobyt na leczeniu sanatoryjnym. Więc mam uzasadnione prawo do oceny.
1. Wyżywienie: mimo, że byłem na jednej z diet nie brakowało mi jedzenia, nic nie dojadałem oraz nie chodziłem głodny. Tak na marginesie to w jadłospisie niema diety wątrobowej więc krytykującej pani Agacie chyba pomyliły się sanatoria. Uważam, że cały zespół kuchenno-stołówkowy należy do najlepszych jakie spotkałem w moich poprzednich siedmiu pobytach. Panie Prezesie należy robić wszystko aby ten personel zatrzymać.
2. Panie Prezesie podobnie należy dbać o cały zespól fizjoterapeutów. To oni „robią” bardzo dobrą opinię dla całego sanatorium. O wszystkim decydują ludzie, a nie sprzęt, który oceniam na więcej niż średnim poziomie.
3. Warunki zakwaterowania oceniam na dobre. Co z tego, że w innych sanatoriach były nowoczesne meble jak nie było tam np. na bieżąco ciepłej wody. W Kryniczance wszystko było nawet darmowa wymiana ręczników.

Ogólnie POLECAM to sanatorium i jeśli będę miał możliwość wyboru po otrzymaniu skierowania to tam zawitam

H Halinka W. 5.12.2022
5,0

Wyjeżdżam na turnus do sanatorium Krynica Zdrój 03.01.2023 z Krakowa swoim samochodem.Jeśli jest ktoś chętny mogę zabrać , Proszę o kontakt, Halinka W.

1
M Małgorzata 14.11.2022
5,0

Mam skierowanie do sanatorium w krynicy zdrój na 03.01.2023 jestem z Łasku jesli ktoś jedzie samochodem chętnie dorzucę się do paliwa

k kuracjuszka z pokoju 26- turnus 25.09 do 16.10 19.10.2022
5,0

Dziękuję wszystkim Pracownikom za tworzenie doskonałych warunków do poprawy zdrowia oraz przyjemnego pobytu. Wszyscy Państwo byliście bardzo mili,życzliwi i pomocni. Wygodny i czyściutki pokój, smaczne i obfite posiłki, zabiegi w miłej atmosferze. Nawet o pogodę udało się Państwu zadbać, dzięki czemu spacery i wycieczki były czystą przyjemnością.
Minusy? Owszem, dwa. Pierwszy to nędzne wi-fi, pora unowocześnić sieć, wszak żyjemy w XXI wieku! Drugi- brak wydzielonego miejsca dla nałogowców. Nie wszyscy zauważali kosze na śmieci po drugiej stronie ulicy, więc chodnik usłany niedopałkami… Naprawdę szefostwo uważa, że przez 3 tygodnie zmusi nas do porzucenia nałogu?

Jeżeli będzie taka możliwość, chętnie wrócę nad Kryniczankę . Pozdrawiam

1
A Aleandro de Alfonso 13.10.2022
1,0

Jedna wielka tragedia! Kto ten syf finansuje ,to dawno powinno upaśc i być zamknięte na 4 spusty! 1/5

1

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.