Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Nad Kryniczanką

2,0 4 opinie
Krynica-Zdrój, Małopolskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z PFRON Sanatoria z NFZ Narząd ruchu Układ pokarmowy Urologia Ginekologia Cukrzyca Układ oddechowy Układ krążenia Neurologia Przemiana materii Alergologia Dermatologia Laryngologia Onkologia
Z Zofia 21.10.2021
1,0

Właśnie wróciłam z kuracji. Późny PRL to jako całość , choć widać , że kierownictwo i personel miał się całkiem dobrze. Wystarczyło przejść się kilka razy tzw łącznikiem między budynkami A i B , a wkrótce sięgało się po leki. Budynki niedogrzane. Wi-fi to porażka. Tak samo z jedzeniem ; porcje małe ; przez 21 dni na śniadanie i kolację herbata ze znikomą ilością cukru(1 tutka). Nie będę się znęcał nad personelem , choć przykładu z niego brać nie polecam: personel po prostu był. To mój kolejny pobyt w Krynicy i raczej ostatni z uwagi na coraz bardziej zanieczyszczone powietrze. W tym miejscu na pewno. Za co tak duża opłata klimatyczna?
Pomocna (0)
K Kuracjiuszka 13.10.2021
1,0

To sanatorium to porażka.Bardzo trafne są wcześniejsze opinie. Trafiłam na chłodne dni. Praktycznie brak ogrzewania. Teraz grzeją tylko w dzień w nocy kaloryfery zimne. Dziś ciepłe były dopiero przed 9 rano. Kto musi tu przyjechać bez urządzenia do grzania nie polecam. Ręczniki wymieniane raz w turnusie 3 tygodniowym. Pościel ma starczyć też na 3 tygodnie. Wi-fi działa tylko w ogólnodostępnym pomieszczeniu a tam zimno. Zabiegi 10 min. Personel zatrzymał się w poprzednim stuleciu i stoi. Pani sprzątaczce trzeba palcem pokazać gdzie jest brudno. W krynicy pobierana jest opłata klimatyczna. A tu szczególnie wieczorem jest smog. Spaceru nie polecam.Szkoda zdrowia.
Pomocna (0)
K KLARA 8.10.2021
5,0

Nie polecam również. Jeszcze takiego jedzonka nie spotkałam, nigdy ciepłej zupy , nie mówiąc już o daniu głównym, te kawałki mięsa w surowej mieszaninie bułki z mąką niedosmażonej-katering.
Chociaż był sezon na warzywa dostałam tylko 2 razy pomidorka w tym jeden nagnity, ogórek może 2razy. koszmar a ten surowy jarmuż , którego dostawałam na śniadanie miałam go dość..Zabiegi owszem , nie mam zarzutów.
Pomocna (0)
Z Zygmunt 26.07.2021
1,0

Nie polecam tego sanatorium. Wyżywienie bez smaku i wyglądu. Prawie codziennie podawana bryja mączna z elementami mięso podobnych elementów. Obsługa stołówki nie do końca miła.
Pan z recepcji też pretensjonalny. Brak bazy wokół uzdrowiska ( nie ma gdzie usiąść). Pokoiki maleńkie (szczególnie te małżeńskie z jednym dużym łóżkiem). Jedyna rzecz pozytywna to zabiegi na średnim poziomie.
Pomocna (0)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.