Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

E Ewa 20.10.2021
5,0

Jadę zweryfikować Państwa opinie ,może jadę nawet na miejsce Pani która zrezygnowała,ale najważniejsza jest dobra baza zabiegowa ,chociaż fajnie byłoby miło mieszkać i smacznie zjeść.W luksusie byłam prywatnie w lipcu ,a teraz nastawiam się żyć skromniej .W listopadzie dodam swój komentarz .Pozdrawiam
Pomocna (0)
W Wiktoria 27.09.2021
2,0

Jak dobrze,że zrezygnowaĺam.
Pomocna (0)
a andrzej 31.08.2021
5,0

Przebywanie w sanatorium Rafał to porażka. brak dojazdu brak parkingu i jakiejkolwiek informacji marne pokoje i wyżywienie .odradzam wyjazd.
Pomocna (0)
z zenek 30.07.2021
5,0

bylam w rafale w lipcu 2021
sniadania i kolacje bufet szwedzki w czasie pandemi nie wskazane , obiady nie smaczne
Pomocna (3)
B Barbara 25.07.2021
5,0

W porównianiu do roku ubiegłego wyżywienie jest gorsze. Sniadania identyczne,króluje psztetowa i świecące wędliny. Zabiegi i obsługa super, bez zastrzeżeń.Odnoszę wrażenie, że zmianił się kucharz na gorsze. Zakwaterowanie pokoje mizernie wyposażone, obdrapane szafki, zużyte łóżka. Jedynie obsługa i zabiegi zasługują na uznanie.Panie sympatyczne. Reszta do zmiany.
Pomocna (3)
k krzysztof 22.07.2021
5,0

sniadania i kolacje – szwedzki bufet w pandemi jest to nie wskazane obiady lepiej nie mowic
Pomocna (1)
B Barbara 3.07.2021
5,0

Proszę mi powiedzieć czy wszystkie pokoje są z balkonem
Pomocna (0)
D Danuta 27.06.2021
5,0

Przeczytałam Pani opinię. Nie zgadzam się z nią .Byłam w tym sanatorium 12 razy. Jedynie pokoje 2 osobowe są mizerne, mało estetyczne. Wyżywienie i zabiegi super, dokładnie dobrane do chorób kręgosłupa. Minusem jest brak basenu.
Pomocna (0)
K Krystyna 19.05.2021
5,0

Jestem byłą kuracjuszką w sanatorium „RAFAŁ”w miesiącu marcu.
Ogólnie stawiam ocenę za: wyżywienie b.dobry /aczkolwiek ostatnie dni były pod znakiem wymiatania resztek zapasowych/, wiele pozostawiają do życzenia pokoje dwuosobowe / dla osób pełnopłatnych takie pokoje mają zupełnie inny standard, nie rozumie w imię czego!/ Jeśli chodzi o zabiegi to postawiła bym ocenę b.dobrą pod warunkiem , gdyby lekarz kwalifikujący mnie na zabiegi trafnie postawił diagnozę. Uważam ,że lekarz popełnił kardynalny błąd nie analizując mojej dokumentacji medycznej. Pojechałam do sanatorium z myślą poprawy zdrowia a okazuje się , że wróciłam prawie kaleka i do chwili obecnej jestem pod stałą opieką lekarza neurologa, oraz długotrwałą i kosztowną rehabilitacją. Miejcie na uwadze to co opisałam szczególnie kwalifikację na zabiegi.
Pomocna (4)
e emerytka jade do rafaLA w pazdzierniku 2020 20.09.2020
5,0

prosze o informacje jakie sa pokoje dla niepelnosprawnych
Pomocna (7)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.