Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Rafał

3,7 27 opinie
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Dermatologia Reumatologia Neurologia Narząd ruchu Układ nerwowy Układ krążenia
Sanatorium RafałFot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia (licencja CC-BY-SA-3.0)
M Marek 3.05.2023
0,0

Jedzie ktoś na turnus 1.06.

Thumb Up 2
E Elżbieta 23.04.2023
0,0

Wróciłam z trzytygodniowego pobytu, pokój wporządku, zabiegi i obsługa zabiegów na piątkę, i to wszystko co mogę powiedzieć dobrego. Przez cały okres pobytu trwał remont, ekipa zaczynała borowanie o 7 kończyła około 17. Trudno było przebywać w pokoju gdzie nad głową wiercą, i stukają. Pogoda też nie zachęcała do dłuższych spacerów. Mimo monitów do zarządcy obiektu, nic się nie zmieniało, odpowiedź (przytaczam) ,przecież w Święta była przerwa, żadnego słowa z przeproszroszeniem czy prośby o wyrozumiałość. Ważne, że kasa się zgadza. Buta na całego….

Thumb Up 1
B Barbara i Bogusław 3.02.2023
0,0

Pobyt z NFZ styczeń – luty 2023. Pokój dwuosobowy z balkonem, obszerny, wyposażony w lodówkę, TV, biurko, stolik, sejf, wygodne łóżka. Mimo zimy w pokoju cieplutko. Sprzątanie praktycznie codziennie. Wymiana ręczników na życzenie. Posiłki urozmaicone, przygotowane „po domowemu”. Dobra organizacja zabiegów. Wszystko na czas, bez czekania i kolejek. Profesjonalna Pani doktor, sympatyczni i pomocni fizjoterapeuci. Personel nastawiony pozytywnie do kuracjuszy, chętny do pomocy. Podoba się nam, że gimnastyka jest indywidualna na przyrządach. Brakuje mi możliwości korzystania z sali ćwiczeń lub chociażby rowerku czy bieżni poza przypisanym przez lekarza zabiegiem. Jesteśmy bardzo z pobytu zadowoleni. Polecamy.

Thumb Up 3
D Danuta z podkarpackiego 29.01.2023
0,0

Gorąco polecam sanatorium „Rafał”. Bardzo dobra opieka medyczna: lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci. Profesjonalne podejście do kuracjuszy oraz miły i serdeczny kontakt. Wszystkie zabiegi zgodne z moimi oczekiwaniami. Podziękowania dla wszystkich Pracowników – recepcji, pań sprzątających oraz obsługi gastronomicznej (bardzo smaczne dania). Pokój jednoosobowy na parterze rewelacja (czyściutki, duży), żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, na pewno tu wrócę. Dziękuję 😊

Thumb Up 4
A Alicia i Tadeusz 23.09.2022
5,0

Byliśmy we 09.2022 . Jesteśmy zadowoleni , wrócimy tu po raz trzeci.Pobyt nasz był pełnopłatny.

Thumb Up 5
e ewa 2.09.2022
5,0

Czy mógłby ktoś z Państwa napisać czy 2 osobowe pokoje są z balkonem?

Thumb Up 17

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.