Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Rafał

4,2 24 opinie
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Dermatologia Reumatologia Neurologia Narząd ruchu Układ nerwowy Układ krążenia
Sanatorium RafałFot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0
D Danuta z podkarpackiego 29.01.2023
0,0

Gorąco polecam sanatorium „Rafał”. Bardzo dobra opieka medyczna: lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci. Profesjonalne podejście do kuracjuszy oraz miły i serdeczny kontakt. Wszystkie zabiegi zgodne z moimi oczekiwaniami. Podziękowania dla wszystkich Pracowników – recepcji, pań sprzątających oraz obsługi gastronomicznej (bardzo smaczne dania). Pokój jednoosobowy na parterze rewelacja (czyściutki, duży), żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, na pewno tu wrócę. Dziękuję 😊

A Alicia i Tadeusz 23.09.2022
5,0

Byliśmy we 09.2022 . Jesteśmy zadowoleni , wrócimy tu po raz trzeci.Pobyt nasz był pełnopłatny.

2
e ewa 2.09.2022
5,0

Czy mógłby ktoś z Państwa napisać czy 2 osobowe pokoje są z balkonem?

10
A Alicja 19.08.2022
5,0

Byłam w sanatorium ,, Rafał ” ze skierowania NFZ w lipcu 2022r. Poszczególne osoby : p. Doktor , p. Pielęgniarki , panie i panowie Fizjoterapeuci , Panie z recepcji , obsługi gastronomicznej i dbające o czystość – bardzo dziękuję za fachowość i profesjonalne podejście do kuracjusza !!!

8
M Marek. 4.08.2022
1,0

Bylem w Rafale 2020r.Ostatnie piętro ,,pokój dogrzewany w Pażdzierniku kaloryferem olejowym.Zabiegi na 3 w skali 10 posiłki 2 w tej skali.Rafał ma malutki parking na 10 samochodów i w jakiej cenie.Lepiej „porozmawiać” z porkingowym we Włoknz]iarzu.Nigdy więcej Rafała i Buska.To jedna wielka sitwa Warsiawsko-Krakowska.Woda siarczkowa to pomyje.

6
D Dorota 18.07.2022
5,0

Wróciłam z Rafała. W porównaniu do lat ubiegłych jest gorzej. Kuchnia: śniadania identyczne codziennie, wędlina najgorszy sort, świecąca. Obiady przez piewszy tydzień ta sama surówka: kapusta biała i twarda fioletowa. Dwa razy twarde żeberka. Surówka w drugim tygodniu już się nie pokazała. Mięso mielone w różnych postaciach często. Na śniadanie przez dwa dni był sok. Póżniej sok z wodą w saturatorze. To była woda z kroplą soku,póżniej sama zimna woda. Kelnerka na pytanie powiedziała, że tak zarządziła dyrektor. Menadżer nie przyjmował uwag. Mówił,że wszystko jest dobrze. Pozdrawiam, nie życzę nikomu takiego zarządzania.Pokoje wiadomo skromne wyposażenie. Sprzątaczki super z II piętra.Zabiegi dobre..Pochwała dla masażysty z gabinetu nr.13 bardzo dobry. Kąpiele też,fizykoterapia również. Bardzo się zniechęciłam do Rafała, to był ostatni mój pobyt. Byłam wiele razy. Do widzenia.

5

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.