Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

k krzysztof 22.07.2021
5,0

sniadania i kolacje – szwedzki bufet w pandemi jest to nie wskazane obiady lepiej nie mowic
Pomocna (0)
B Barbara 3.07.2021
5,0

Proszę mi powiedzieć czy wszystkie pokoje są z balkonem
Pomocna (0)
D Danuta 27.06.2021
5,0

Przeczytałam Pani opinię. Nie zgadzam się z nią .Byłam w tym sanatorium 12 razy. Jedynie pokoje 2 osobowe są mizerne, mało estetyczne. Wyżywienie i zabiegi super, dokładnie dobrane do chorób kręgosłupa. Minusem jest brak basenu.
Pomocna (0)
K Krystyna 19.05.2021
5,0

Jestem byłą kuracjuszką w sanatorium „RAFAŁ”w miesiącu marcu.
Ogólnie stawiam ocenę za: wyżywienie b.dobry /aczkolwiek ostatnie dni były pod znakiem wymiatania resztek zapasowych/, wiele pozostawiają do życzenia pokoje dwuosobowe / dla osób pełnopłatnych takie pokoje mają zupełnie inny standard, nie rozumie w imię czego!/ Jeśli chodzi o zabiegi to postawiła bym ocenę b.dobrą pod warunkiem , gdyby lekarz kwalifikujący mnie na zabiegi trafnie postawił diagnozę. Uważam ,że lekarz popełnił kardynalny błąd nie analizując mojej dokumentacji medycznej. Pojechałam do sanatorium z myślą poprawy zdrowia a okazuje się , że wróciłam prawie kaleka i do chwili obecnej jestem pod stałą opieką lekarza neurologa, oraz długotrwałą i kosztowną rehabilitacją. Miejcie na uwadze to co opisałam szczególnie kwalifikację na zabiegi.
Pomocna (1)
e emerytka jade do rafaLA w pazdzierniku 2020 20.09.2020
5,0

prosze o informacje jakie sa pokoje dla niepelnosprawnych
Pomocna (2)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.