Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Równica

1,7 3 opinie
Ustroń, Śląskie
Atuty obiektu: Sanatoria z ZUS Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Sanatoria z PFRON Kardiologia Cukrzyca Narząd ruchu Neurologia
Sanatorium RównicaFot. Antekbojar / Wikimedia Commons (licencja CC0)
G Gosc 5.01.2024
0,0

Pokój był brudny okna od brudu zachodziły parą sprzątaczka sądząc po mówię chyba ukrainka zostawiła ścierkę(nową) chyba żeby samemu posprzątać pokój! Śniadania które było do 9:30 nie można było zjeść w spokoju o panie już praktycznie od 9 sprzątały hałas i wózki z garnkami i resztkami stały przy stolikach!

2
A Agnieszka 3.04.2023
0,0

Byłam z mężem w marcu 2023 r . , nie polecam, trwa remont balkonów i elewacji . straszny hałas , zasłonięte okna nie można wychodzić na balkon i otwierać okien .
Robotnicy chodzą po rusztowaniu od 7-17 , a hałas wiertarek jest nie do zniesienia ,
nie da się odpoczywać .
Poza tym jedzenie słabe , straszny moloch i bardzo dużo kuracjuszy , kolejki do windy .
Jestem zniesmaczona , nie polecam .
Jedyny pozytyw to bardzo miły personel .

2
m monika i stefan 6.12.2022
5,0

bylem z zona w sanatorium rownica w pazdzierniku 21 dni 2022r podobal nam sie caly pobyt . zal bylo odiezdzac pozdrawiamy caly personel.

(5/5)

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.