Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe „ABATON”

2,3 3 opinie
Krynica-Zdrój, Małopolskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Przemiana materii Cukrzyca Układ pokarmowy Narząd ruchu Urologia Układ krążenia Reumatologia Neurologia
Sanatorium Uzdrowiskowe "ABATON"Zdjęcie: Jan Kuma
Z Zadowoleni kuracjusze 18.03.2023
0,0

Pobyt 15 luty _9marzec panie w recepcji ,zabiegach i pielęgniarki bardzo miłe i pomocne ,tak samo na stołówce.Jedzenie dobre i wystarczające.Jakis remont może by i się przydał ale bez przesady pobyt tam to tylko trzy tygodnie.Ogolnie miło polecam.

1
J Jula 30.09.2022
2,0

Wnętrze z PRL, bardzo słabe wyżywienie. Panie zabiegowe najlepsze, budynek należy wyremontować i wyposażyć np pokoje w szafki przy łóżkach. Wiele, wiele do zrobienia. Prywatnie przyjechać to szkoda pieniędzy.

(2/5)
1
M Małgorzata 30.09.2022
5,0

Pobyt wrzesień 2022
Plusy, blisko wszędzie, bardzo miłe i opiekuńcze Panie ze strefy zabiegowej. Pokoje czyste, bardzo skromne wyposażenie. Wnętrza z PRL-u, suszarka do włosów tylko,, jedna,, do wypożyczenia w recepcji, po użyciu trzeba oddać. Mając zabiegi mokre trzebaby ją codziennie pożyczać i oddawać. Posiłki bardzo, bardzo słabe. Zupy bardzo wodniste, ubogie w warzywa. Po remoncie może być tam bardzo ładnie. Lekarz tylko na powitanie. Niestety ciągły hałas i utrudnienia z okolicznej budowy i remontu w naszym budynku. Po interwencji włączono ogrzewanie z nie małymi problemami. Na zabiegach wodnych zimno po wyjściu z borowiny np to szok. Dlatego też wielu przeziębionych kuracjuszy było. Co do wyżywienia, to skandal,widać że chciano na nas bardzo oszczędzić.

(5/5)
7

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.