Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów

5,0 3 opinie
Augustów, Podlaskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z ZUS Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Narząd ruchu Reumatologia Układ krążenia
D Darek 12.05.2022
5,0

Jesteśmy z żona w ramach NFZ i bardzo sobie chwalimy. Mamy już kilka takich pobytów za sobą i nie wiem jak można narzekać… Ale po kolei, to co ważne: lekarka-super, terapeuci – młodzi, kompetentni i im się chce! Wyposażenie gabinetów-nowe, woda w basenie mogłaby być troszkę cieplejsza. Kuchnia smaczna i świeża – tylko zupy za gęste. Pokoje poza drobiazgami naprawdę dobre (czas na nowe kabiny i parapety). Panie pokojowe bardzo sympatyczne, ale niestety powinny częściej zaglądać i śmieci częściej zabierać. Okolica piękna, raj dla rowerzystów! Oceniamy na 5! Chętnie tu wrócimy.
Pomocna (1)
k kuracjuszka 12.11.2020
5,0

Właśnie wróciłam z sanatorium NFZ Augustów. Pobyt zaliczam do bardzo pozytywnych .Obsługa miła, zabiegi wykonane profesjonalnie i fachowo. Jedzenie świeże , smaczne. Położenie wśród lasu i w pobliżu jezior. Mimo trudnej obecnie sytuacji personel bardzo się stara. i można podreperować zdrowie. Polecam
Pomocna (3)
B Beata z Albatrosa 30.07.2019
5,0

Nie polecam, szczególnie dla kuracjuszy NFZ. Drożyzna i brak zainteresowania kuracjuszem w czasie wolnym, beznadzieja zwłaszcza w weekendy – żadnych informacji, kuracjusz zdany jest sam na siebie.
20

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.