Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe Bajka

4,2 6 opinie
Horyniec-Zdrój, Podkarpackie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Sanatoria z PFRON Turnusy odchudzające Narząd ruchu Neurologia Przemiana materii Cukrzyca Dermatologia Ginekologia
Fot. Henryk Bielamowicz / Wikipedia (licencja Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International)
K Kuracjuszka 29.09.2022
5,0

Byłam w sanatorium Bajka wHoryncu Zdrój na przełomie sierpnia i września 2022 moja opinia o tej placówce zabiegi w porządku oprócz oszukiwania na borowinie i skracanie czasu zabiegów. Jeśli chodzi o pokoje to kto to widział że pościel nie jest zmieniana przez 3 tygodnie nie było chociaż 1 lodówki na każdym poziomie nie było dostępu do żelazka ktoś wyjeżdża na leczenie nawet kilkaset kilometrów ile może zabrać bagażu w reczniki to połowa walizki a powinny być w sanatorium jeśli chodzi o personel sprzątający to bardzo miłe i dokładne Panie wyżywienie smaczne ale Pani taka szczupła na stołówce podobno dieteczka bardzo nie miła pani od organizowania imprez dla kuracjuszy bardzo w porządku.Jeszcze jedno ważne kto wybiera się do Horynca Zdrój niech jedzie swoim samochodem bo żadna komunikacja z tej wioski jest niemożliwa nie można nawet jechać do Lubaczowa Ok 22 km bo nie ma jak wrócić nigdy tam nie pojadę to był mój pierwszy i ostatni raz
Pomocna (0)
E Ewa 17.07.2022
5,0

Właśnie wróciłam – pobyt na przełomie czerwca i lipca 2022. To mój najbardziej udany pobyt w sanatorium. Ze wszystkiego jestem zadowolona. Piękny zabytkowy obiekt w urokliwym starym parku. Pyszne i urozmaicone wyżywienie. Dobre zabiegi lecznicze. Bardzo sympatyczna obsługa wszystkich pracowników.
Sama miejscowość również urokliwa, ze wspaniałym parkiem zdrojowym, doskonałym zaopatrzeniem w sklepach. Bardzo dobra atmosfera wśród kuracjuszy. Pogoda była fantastyczna więc sam pobyt całymi dniami na świeżym powietrzu zrobił swoje. Można się było zrelaksować totalnie. Polecam pobyt każdemu.
Pomocna (1)
k kuracjusz miłosnik Roztocza 10.07.2022
4,0

Odbyłem 3 tygodniowy turnus z NFZ. Wrażenia z pobytu są umiarkowane.Baza noclegowa,pokoje małe ,wiele z nich bez pełnego węzła sanitarnego; czyste, .Kłopotliwe dla osób często korzystających z toalety(noc). Jadalnia i jadłospis bardzo dobrze oceniana.Panie kelnerki oraz kucharki oceniam bardzo dobrze. Ilościowo i jakościowo posiłki jak na sanatorium,wystarczające lepiej niż np w Domu Zdrojowym w Horyńcu.Nie dojadałem,nie kupowałem dodatkowo Dla mnie wystarczające. Baza zabiegowa….szału nie ma.To chyba najsłabsza strona w/g mojej oceny. Panie zabiegowe jednak starają się aby z zabiegu wychodziło się zadowolonym.Stwarzają przyjazną atmosfere .Najwyżej oceniam klimat w samym budynku, park ze starymi pięknymi drzewami ,alejki z ławeczkami ,stawy z mnóstwem ryb.Błogi spokój…Ogólnie POLECAM pobyt,jednak wybredni mogą być zawiedzeni. Odważni i ciekawi wrażeń będą zadowoleni.Pozdrawiam życząc miłego pobytu w Bajce.
Pomocna (4)
k kuracjusz miłosnik Roztocza 27.04.2022
5,0

Wybieram sie do Bajki.Opinie są diametralnie rózne .W Horyncu byłem kilka razy (CRR KRUS 3razy) Dom Zdrojowy(2Razy). Czas na własnej skórze przekonać się jak jest ,bez uprzedzen tam jade bo sanatorium widziałem i słyszałem o nim raczej mało pochlebne recenzje.
Pomocna (3)
M Miros lrena 27.03.2022
5,0

Super Senatorium cisza spokój jedzenie bardzo dobre duże porcję zabiegi również Dobrze dobierane bardzo dobre wspomnienie .a ci co narzekają to niech jadą na wczasy wypasionego.
Pomocna (3)
B Bogusia 8.03.2022
1,0

Niestety ale jestem zmuszona wystawić opinię negatywną. Większość pokoi jest bez łazienki i ubikacji, trzeba było korzystać ze wspólnej dla 2-3 pokoi. Brak ręczników, suszarki do włosów oraz żelazku i lodówki, jak ktoś lubi TV to jest ale za 2 zł dziennie za to jest czajnik. Mogłam wziąć swoją pościel ponieważ to co zastałam to urągało zasadom higieny. W ofercie były kąpiele borowinowe ale po przyjeździe okazało się, że nie ma. Jedzenie fatalne, mało (mężczyźni dojadali suchym chlebem), niesmaczne nie odpowiednie dla diabetyków. Jak na dzisiejsze standardy to warunki po prostu beznadziejne. Jedyny plus to lokalizacja, wszędzie blisko i ładnie położone, niestety to za mało żeby wrócić zadowolonym. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym sanatorium. Nie polecam
10

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.