Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe ENERGETYK

2,9 7 opinie
Świnoujście, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Kardiologia Układ krążenia Układ oddechowy Cukrzyca Ginekologia Reumatologia
Sanatorium Uzdrowiskowe ENERGETYKFot. Paula21 / Wikimedia Commons (licencja, CC BY-SA 3.0)
J Jędrek 25.11.2022
5,0

Jestem przerażony opiniami które wystawiają kuracjusze. Byłem w wielu sanatoriach, ale tak skrajnie NEGATYWNYCH ocen nigdzie nie widziałem. Oczekujemy z żoną na wyjazd w ramach NFZ-tu. Mam nadzieję, że TEGO SANATORUIM NAM NIE PRZYDZUELĄ. Swoją drogą jest tam jakieś kierownictwo, osoby odpowiedzialne? Puk, puk ludzie obudźcie się.

1
K Krysia 11.11.2022
1,0

Problem tkwi chyba w tym,że prywatnych kuracjuszy umieszczają w tych samych ośrodkach,co nas NFZ-owskich. To dla tych pierwszych rezerwuje się pokoje jedno i dwuosobowe,inne stoliki i menu w stołówce,lepsze zabiegi.Pełnopłatni nie mają fotela masującego,ani spacerów z kijkami,chyba,że sami,po godzinach zażyczą sobie takowych.Płacą,więc wymagają.Liczy się więc z nimi i usłużnie słucha wyimaginowanych niekiedy problemów dyrekcja ,sprzątaczki,fizjoterapeuci i kuchnia. My z NFZ jesteśmy tylko dodatkiem do rozpędzonej,płatnej machiny.A,że Fundusz zwraca za nas grosze,to traktują nas jak zbędnych ,ubogich krewnych.Ot i cała prawda.Wspomnę na koniec o Niemcach,bo to oni zawłaszczyli Świnoujście.Są panami świata i tak tu ich traktują.Euro nie śmierdzi,więc kłaniają się naszym sąsiadom zza zachodniej granicy w pas ; sprzedawcy i obsługa w recepcjach sanatoriów,pensonatów i hoteli,na bazarkach ,kawiarniach,u fryzjera i gdzie się tylko pojawią.Przykro,że nasi kuracjusze są tylko szarymi myszkami…Byłam w Energetyku i poza dobrą lokalizacją ,z ramienia NFZ nie ma po co tu przyjeżdżać.Chyba,że prywatnie.

3
A Alex 15.10.2022
5,0

Dlaczego NFZ podpisuje umowy z tym sanatorium ? To dla mnie tajemnica . Krótko powiem : smród , brud i ubóstwo również umysłowe. Lekarz prowadzący P.Bronisz to porażka wpada jak po ogień. Nie rozmawia , ba nie słucha pacjenta bo się spieszy … Ordynator i P . drektor bardzo zniecierpliwieni i szczują na NFZ . Papier toaletowy wyliczony na kuracjusza , pieczywo również . Jedzenie najtańsze i mało .

4
H Hanna 26.09.2022
1,0

Pobyt zakończyłam niedawno, a byłam tu w ramach NFZ w terminie 22.08-12.09.22r. Największą porażką jest nowa pani dyrektor,która ustaliła własny regulamin.I tak np.jeśli ktoś się zdecydował na proponowaną tu często wycieczkę nie otrzymał suchego prowiantu,choć zapłacił przecież pełną kwotę za cały swój pobyt,a skoro nie wykorzystał w danym dniu posiłków,powinien dostać za nie prowiant,albo otrzymać zwrot pieniędzy!Skandal! Wiem,że w innych sanatoriach NFZ nie było z tym problemów,więc było to nie odgórne zarządzenie,tylko pani dyrektor Energetyka.Na pierwszym zebraniu mówiono tylko o obowiązkach kuracjuszy,nic zaś o przywilejach.Straszono karami . Jedzenie więcej niż skromne,choć w miarę smaczne.Duża w tym zasługa kuchni.Zabiegi typu:fotel ,czy mata masująca,kąpiele rąk,lub nóg,gimnastyka na plaży,to jakieś nieporozumienie.Lekarz nawet nie zagląda w kartę pacjenta,zniesmaczony,że w ogóle musi tam być.Wielki pan ordynator-bufon,pewny swoich racji,nie chcący przyznać innych zabiegów w trakcie pobytu. W pokojach brudna wykładzina,papier toaletowy wyliczony na kuracjusza,półki w szafach pokryte kurzem,nie sprzątane od tygodni.Lokalizacja,to jedyny pozytyw.

4
A Aja 10.09.2022
1,0

Byłam w sanatorium w ramach skierowana NFZ . Porażka !!!! Pokoje małe, brudne i śmierdzące ( było lato ).Zabiegi to właściwie żadne bo moczenie rąk i nóg w solance oraz fotel masujący czy gimnastyka trudno nazwać zabiegiem rehabilitacyjnym. Lekarz zniecierpliwiony , spieszący się . Nie czyta historii choroby , nie rozmawia z pacjentem ( strata czasu ) , spieszy się . Jedzenie małe porcje a zupy to jedna wielka zgadywanka woda o bliżej nieokreślonym smaku. Najważniejszy jest personel na czele z roszczeniową p. Dyrektor , pacjent się nie liczy. Przerost personelu administracyjnego ale Oni są zajęci sobą

5
B Barbara 3.07.2022
5,0

Byliśmy w okresie od 26 mają do 16 czerwca. Porażka!!!!! Został Nam przydzielony pokój jako osobom niepełnosprawnym w tym jedna ze znacznym stopniem na poddaszu bez windy gdzie trzeba było pokonać 24 schody przez przejście korytarzem od windy, jedzenie małe porcje a zupy to jedna wielka zgadywanka woda o bliżej nieokreślonym smaku, zabiegi to właściwie żadne bo moczenie rąk i nóg w solance oraz fotel masujący czy gimnastyka trudno nazwać zabiegiem rehabilitacyjnym. Już na dzień dobry przywitała Nas bardzo zmęczona recepcjonistka która manifestowała swoje niezadowolenie i tutaj uwaga do Pani Dyrektor, recepcja jest wizytówką dlatego proszę zwrócić uwagę na dobór kadry reprezentującej to miejsce. Ogólnie wystawiam opinię negatywną i nie polecam!!!!!!!!

8

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.