Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe ENERGETYK

1,8 11 opinie
Świnoujście, Zachodniopomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nad morzem Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Kardiologia Układ krążenia Układ oddechowy Cukrzyca Ginekologia Reumatologia
Sanatorium Uzdrowiskowe ENERGETYKFot. Paula21 / Wikimedia Commons (licencja CC BY-SA 3.0)
M Mala 1.09.2023
0,0

Boże czytam i jestem przerażona, mam to sanatorium od 10 listopada i nie wiem co robić.

A Anna 3.04.2023
0,0

Też jestem przerażona opiniami o Uzdrowisku Energetyk,dostałam „przydział” do tego uzdrowiska początek lipca 2023 i jestem pełna obaw, A mam nadzieję na dobre zabiegi rehabilitacyjne i tym samym na poprawę stanu zdrowia.ZOBACZYMY?

Thumb Up 2
I Irek 24.03.2023
0,0

Zastanawiam się czy NFZ czyta te opinie które od lat są negatywne

Thumb Up 1
I Iwona - nauczycielka z Niepołomic 12.03.2023
0,0

Byłam w Sanatorium Uzdrowiskowym „Energetyk” w Świnoujściu od 26I do 16II23r. i jestem z pobytu zadowolona. Po zabiegach w budynku mogłam szybko ( w 5 minut) dotrzeć nad morze. Kobiety posiłkami mogły się najeść.
Obsługa medyczna była miła. Zabiegi dobrze zorganizowane.

J Jędrek 25.11.2022
5,0

Jestem przerażony opiniami które wystawiają kuracjusze. Byłem w wielu sanatoriach, ale tak skrajnie NEGATYWNYCH ocen nigdzie nie widziałem. Oczekujemy z żoną na wyjazd w ramach NFZ-tu. Mam nadzieję, że TEGO SANATORUIM NAM NIE PRZYDZUELĄ. Swoją drogą jest tam jakieś kierownictwo, osoby odpowiedzialne? Puk, puk ludzie obudźcie się.

Thumb Up 1
K Krysia 11.11.2022
1,0

Problem tkwi chyba w tym,że prywatnych kuracjuszy umieszczają w tych samych ośrodkach,co nas NFZ-owskich. To dla tych pierwszych rezerwuje się pokoje jedno i dwuosobowe,inne stoliki i menu w stołówce,lepsze zabiegi.Pełnopłatni nie mają fotela masującego,ani spacerów z kijkami,chyba,że sami,po godzinach zażyczą sobie takowych.Płacą,więc wymagają.Liczy się więc z nimi i usłużnie słucha wyimaginowanych niekiedy problemów dyrekcja ,sprzątaczki,fizjoterapeuci i kuchnia. My z NFZ jesteśmy tylko dodatkiem do rozpędzonej,płatnej machiny.A,że Fundusz zwraca za nas grosze,to traktują nas jak zbędnych ,ubogich krewnych.Ot i cała prawda.Wspomnę na koniec o Niemcach,bo to oni zawłaszczyli Świnoujście.Są panami świata i tak tu ich traktują.Euro nie śmierdzi,więc kłaniają się naszym sąsiadom zza zachodniej granicy w pas ; sprzedawcy i obsługa w recepcjach sanatoriów,pensonatów i hoteli,na bazarkach ,kawiarniach,u fryzjera i gdzie się tylko pojawią.Przykro,że nasi kuracjusze są tylko szarymi myszkami…Byłam w Energetyku i poza dobrą lokalizacją ,z ramienia NFZ nie ma po co tu przyjeżdżać.Chyba,że prywatnie.

Thumb Up 6

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.