Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe „Malwa”

3,0 3 opinie
Ustroń, Śląskie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria prywatnie bez skierowania Cukrzyca Fizjoterapia Narząd ruchu Neurologia Reumatologia Układ nerwowy Układ oddechowy
Sanatorium Uzdrowiskowe "Malwa"Fot. MichalPL / Wikimedia Commons (licencja CC BY-SA 4.0)
E Ewelina 5.10.2022
2,0

Jestem niezadowolona, nie polecam, dno i wodorosty.👎👎

(2/5)
6
I Iwona 12.08.2022
5,0

Zgadzam się z opinia poprzedniczki a za kilka złoty można wyczarować cos innego niż makaron i ryz rozgotowane prawie na ciapę Kanalizacja do wymiany makabrycznie śmierdziało w pokojach ..Czystość samych pokoi , firan i zasłon pozostawia wiele do życzenia .
Mimo panującego Covitu brak dezynfekcji ,ponadto personel nie umiał wyegzekwować noszenia maseczek przez pensjonariuszy co spowodowano ………………….. , nie chce o tym pisac .

(5/5)
8
A Andy 12.05.2022
2,0

Sanatorium tragedia!!! Grzyb w łazience, konserwator zamalował silikonem🤣 Jedyny plus to personel, bardzo miły i kompetentny! Posiłki??? Co można wyczarować za kilka zł?!!! W więzieniu chyba jest lepsze🤣🤣🤣

(2/5)
8

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.