Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe MSW Continental

5,0 2 opinie
Krynica-Zdrój, Małopolskie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Sanatoria w górach Sanatoria i hotele SPA Turnusy odchudzające Układ pokarmowy Narząd ruchu Przemiana materii Układ krążenia Urologia
O Ona 7.02.2021
5,0

Byłem w sanatorium MSW w latach 90-tych, jeden raz i od tamtego pobytu więcej z nich nie skorzystałem. Kojarzą mi się z Milicja i SB-cją.i dziadostwem.
Pomocna (6)
X XYZ 15.11.2019
5,0

Skoro nikt nie dodał będę pierwsza. Właśnie wróciłam. Poza wspaniałą bazą zabiegową i przyjęciem z wysoką kulturą reszta bazuje jeszcze na logo MSWiA co nie ma z tym resortem nic wspólnego. Pokoje małe nie pamiętają remontu, na „wyposażeniu TV, za który oczywiście się płaci, parkingowy abonament miejski 100 zł a Sanatoryjny 200 za turnus, opłat klimatyczna też bezpodstawnie. Czytałam gdzieś , że niektórzy dyrektorzy sanatoriów odmówili pobierania opłat. Za pobyt można płacić kartą , za opłatę klimatyczną tylko gotówka.. Lepsze pokoje tylko dla gości komercyjnych. W trakcie turnusu zero zainteresowania lekarskiego ( ani jedna wizyta). Obsługa kuchenna nie nadąża z posiłkami więc w większości są zimne. Szczytem wszystkiego zepsute termosy z wodą na herbatę, które postawione wcześniej oczywiście nie zdają egzaminu. To nie gorzkie żale desperatki tylko fakt autentyczny, Pierwszy raz spotkałam się z tym, że nie było przedstawienia Dyrektora i przywitania nas oraz poinformowania gdzie , co i jak. W innych ośrodkach wieczorek zapoznawczy, pożegnalny tu NIC! Nie dajcie się nabrać na to MSWiA to nie są resortowe sanatoria a dyrektor od razu nadał inną nazwę . To nie Continental – tylko „BŁOGOSŁAWIONA” itd. Przeciągi wszędzie nawet na stołówce spowodowały, że sporo ludzi się poprzeziębiała no efekt wiadomy – teraz leczymy się sami w domu. Po pięciu latach pojechałam i zapewne więcej już tego „luksusu” nie chcę. Zdecydowanie we wcześniejszych latach jechało się po zdrowie do wód dzisiaj to nie ma z tym nic a nic wspólnego.
10

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.