Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe Polex

3,2 9 opinie
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria i hotele SPA Turnusy odchudzające Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Narząd ruchu Układ krążenia Układ oddechowy Układ nerwowy Reumatologia Przemiana materii
m maria 26.09.2022
1,0

Ostatnio słabiutko. Polex jest teraz raczej tylko posrednikie./w Georgu/ Wyzywienie mało urozmaicone, nie to co dawnej. Pokoje zalezy do jakiego się trafi. Zabiegi nic specjalnego, Można wybrać w Cieocinku lepsze oferty.
Pomocna (1)
K Krystyna 27.08.2022
5,0

Więcej tam nie pojadę posiłki bardzo skromne w kulko to samo
Pomocna (1)
v varsovian 27.07.2022
5,0

Byłem ostatnio. To faktycznie nie jest to już dawny dobry Polex. Ceny wysokie, porównaj z innymi sanatoriami np. ZNP. Zabiegi ubogie, bez kąpieli, borowina z plastra ledwo ledwo, praktycznie same typu prąd, ewent. masaż. Wyzywienie nie to co dawniej, skromne, mało urozmaicone. Pokoje w Georgu w zalezności jak się trafi. Ale nie powalają z nóg. W wilii Obywatelskiej słabiutko, stąd tam niższe ceny. Brak opieki lekarskiej przynajmniej prz krótkich pobytach. decyduje pracownik. Raczej nie polecam. Albo się poprawią albo straca dawnych gości.
Pomocna (3)
A Anna 31.05.2022
5,0

Byłam ostatnio w Polexie . Pokoje w Georgu w miarę, chociaż wymagają odmalowania. Nie ma wizyt lekarskich, zabiegi wybiera pracownik. Pielęgniarka tylko do południa. Zabiegi głównie tupu prąd ewent. masaż. Borowina z plastrów. Zabiegi oceniam ogólnie na minus dostateczne. Wyżywienie to już nie to co dawniej, skromne i mało urozmaicone. Brak propozycji kultur. Oferta ma się nijak do realu. W soboty nie ma już zabiegów a w ofercie jest to zapisane.Stracą szybko dawnych sympatyków. Można poszukać lepsze oferty gdzie są np. kąpiele, borowina z wiadra, stała opieka lekarsko- pielęg. Polex stał się już pośrednikiem. Interesuje ich tylko złapać klienta, kasa a dalej radż sobie sam.
Pomocna (7)
I Izabela 4.04.2022
2,0

Witam ,korzystałam z tygodniowego pobytu (6-13 marca )w Poleksie ,wybierając ten ośrodek sugerowalam się wcześniejszym pobytem w dawnym Poleksie i się zawiodłam ,okazało się że była dwu miesięczna przerwa i byliśmy pierwszym turnusem więc w pokojach zimno do dnia wyjazdu ,woda w miarę ciepła pojawiła się w piątek dopiero ,telewizory też szwankowały ,zabiegi skromne ,żadnych mokrych a w sobotę żadnego ,jedzenie bez rewelacji ,na plus pani masażystka i panie w recepcji ,ściany domagają się malowania ,raczej już tam nie pojadę
Pomocna (4)
j jan 9.11.2021
1,0

To już nie ten dawny Polex z pałacyku. Teraz są tylko pośrednikiem w sprzedaży miejsc. Całością rządzi sanatorium George, lepiej z nimi od razu nawiązać kontakt. Ogólna ocena – przeciętna, liczę ze się poprawią. Druga sprawa – ze nikt się tobą zbytnio nie interesuje.
Pomocna (7)
m maria 14.09.2021
2,0

Byłam ostatnio. Są już pod nowym adresem na ul. WP. Zabytkowy budynek. Pokoje raczej skromne przynajmniej tak było w moim przypadku. Brudna wykładzina, ściany wymagające odmalowania, jak z PRL-u. Zabiegi przeciętne, panuje pewien chaos. Dobre to kapiele ale bez borowinowej. Masaże oblegane, na ogół przeciętne. Jedzenie z kolei b.dobre. Brak rozrywek, jak dawniej było. Nikt się tutaj tym nie zajmuje. Kuracjusz jest pozostawiony sam sobie. Opieka pielęgniarki krótka, kilka godzin do obiadu. To już nie ten dawny Polex, dzisiaj jest raczej pośrednikiem w sprzedaży miejsc. Całością zajmuje się George. Sanatorium może dobre dla mniej wymagających, wiele spraw wymaga poprawy.
12
a anna 12.08.2021
3,0

Widzę już poprawiony adres Polexu. Ciekawa jestem opinii o tym sanatorium. Jak jest teraz ?Wcześniej korzystałam z niego, kiedy były w Łazienkach. Wtedy zabiegi były w miarę dobre, wyżywienie dobre, warunki stosowne do ceny. Podane wyżej ceny są już dawno nieaktualne. Faktycznie trudno z nimi o kontakt.
13
j jack 23.07.2021
5,0

Podany adres / ul. br Alberta/ jest już nieaktualny. Nie odpowiadają również na maile., trudny kontakt. Czy ktoś korzystał może w 2021 r. z tego sanatorium.?
16

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.