Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe Polex

3,2 9 opinie
Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria i hotele SPA Turnusy odchudzające Turnusy rehabilitacyjne Cukrzyca Narząd ruchu Układ krążenia Układ oddechowy Układ nerwowy Reumatologia Przemiana materii
m maria 26.09.2022
1,0

Ostatnio słabiutko. Polex jest teraz raczej tylko posrednikie./w Georgu/ Wyzywienie mało urozmaicone, nie to co dawnej. Pokoje zalezy do jakiego się trafi. Zabiegi nic specjalnego, Można wybrać w Cieocinku lepsze oferty.

(1/5)
3
K Krystyna 27.08.2022
5,0

Więcej tam nie pojadę posiłki bardzo skromne w kulko to samo

(5/5)
3
v varsovian 27.07.2022
5,0

Byłem ostatnio. To faktycznie nie jest to już dawny dobry Polex. Ceny wysokie, porównaj z innymi sanatoriami np. ZNP. Zabiegi ubogie, bez kąpieli, borowina z plastra ledwo ledwo, praktycznie same typu prąd, ewent. masaż. Wyzywienie nie to co dawniej, skromne, mało urozmaicone. Pokoje w Georgu w zalezności jak się trafi. Ale nie powalają z nóg. W wilii Obywatelskiej słabiutko, stąd tam niższe ceny. Brak opieki lekarskiej przynajmniej prz krótkich pobytach. decyduje pracownik. Raczej nie polecam. Albo się poprawią albo straca dawnych gości.

(5/5)
6
A Anna 31.05.2022
5,0

Byłam ostatnio w Polexie . Pokoje w Georgu w miarę, chociaż wymagają odmalowania. Nie ma wizyt lekarskich, zabiegi wybiera pracownik. Pielęgniarka tylko do południa. Zabiegi głównie tupu prąd ewent. masaż. Borowina z plastrów. Zabiegi oceniam ogólnie na minus dostateczne. Wyżywienie to już nie to co dawniej, skromne i mało urozmaicone. Brak propozycji kultur. Oferta ma się nijak do realu. W soboty nie ma już zabiegów a w ofercie jest to zapisane.Stracą szybko dawnych sympatyków. Można poszukać lepsze oferty gdzie są np. kąpiele, borowina z wiadra, stała opieka lekarsko- pielęg. Polex stał się już pośrednikiem. Interesuje ich tylko złapać klienta, kasa a dalej radż sobie sam.

(5/5)
10
I Izabela 4.04.2022
2,0

Witam ,korzystałam z tygodniowego pobytu (6-13 marca )w Poleksie ,wybierając ten ośrodek sugerowalam się wcześniejszym pobytem w dawnym Poleksie i się zawiodłam ,okazało się że była dwu miesięczna przerwa i byliśmy pierwszym turnusem więc w pokojach zimno do dnia wyjazdu ,woda w miarę ciepła pojawiła się w piątek dopiero ,telewizory też szwankowały ,zabiegi skromne ,żadnych mokrych a w sobotę żadnego ,jedzenie bez rewelacji ,na plus pani masażystka i panie w recepcji ,ściany domagają się malowania ,raczej już tam nie pojadę

(2/5)
6
j jan 9.11.2021
1,0

To już nie ten dawny Polex z pałacyku. Teraz są tylko pośrednikiem w sprzedaży miejsc. Całością rządzi sanatorium George, lepiej z nimi od razu nawiązać kontakt. Ogólna ocena – przeciętna, liczę ze się poprawią. Druga sprawa – ze nikt się tobą zbytnio nie interesuje.

(1/5)
10

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.