Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe „Solinka”

2,0 5 opinie
Polańczyk, Podkarpackie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Sanatoria prywatnie bez skierowania Turnusy rehabilitacyjne Fizjoterapia Kardiologia Narząd ruchu Neurologia Reumatologia Układ oddechowy
Sanatorium Uzdrowiskowe "Solinka"Fot. Elzbieta Sekowska / Shutterstock.com
K Katarzyna 18.08.2023
0,0

Wręcz odwrotnie odniosłam wrażenie podczas pobytu w sanatorium Solinka. Osobiście nie polecam, gorzej jak za czasów komuny z tą różnicą że wówczas były darmowe a teraz zdzierają z kuracjuszy na wszystkim. Polańczyk piękny jest latem ale przed Solinką będę się trzymała bardzo, bardzo daleko. Nigdy więcej do tego ośrodka 🙁

Thumb Up 1
Z Zawertyna 18.08.2023
0,0

„Solinka” została bardzo daleko w tyle za innymi obiektami sanatoryjnym. Jadłospis marniutki, ciągle się powtarza, brak smaku to norma. Dyrekcja zakazała mleka, dżemów, kompotów bo podobno nie są zdrowe lecz serów zatrzęsienie na dodatek najgorszego gatunku. Był sezon owocowo-warzywny a do obiadu warzywa z mrożonki oraz część liścia sałaty do śniadania. Kto się zna na zabiegach to zauważył iż niemal każdy był skracany (chyba że ktoś dokupił prywatnie). Szary papier toaletowy niczym z serialu „Alternatywy 4”, doprosić się o wymianę ręczników graniczyło z cudem a wymiana pościeli tylko płatna. Telewizor płatny 105 zł, czyli sporo drożej niż miesięczny abonament wynosi. Nie wiem kto pisze fantastyczne opinie o tym sanatorium (może sami pracownicy-może) lecz duża grupa osób była bardzo zniesmaczona tym co zastaliśmy w „Solince”. Sam Polańczyk to piękna miejscowość szczególnie dla osób preferujących długie spacery, marsze, wycieczki.

M Malwina 21.02.2023
0,0

Sanatorium lux.Brac czepek klapki .Ceny w sklepach obok uzdrowiskowe,Jest gdzie chodzić.Mila obsługa.Zabawy w Atrium w Detalu. Do Soliny 8km blisko piękne Bieszczady.Koniecznie trzeba zobaczyć.Przystanek bus 50 metrów.

Thumb Up 1
A Andrzej 11.12.2022
5,0

Nie polecam, brak prowalizmu admistracyjego. Parking inki nieodśnieżane, pomimo inf o opadach. Totalny chaos. Pomimo ostrzeżeń synoptyków.

E Ewa 13.09.2022
5,0

Sanatorium samo w sobie jest ok . Baza zabiegowa jest dobra .Gorzej z posiłkami . Napewno przydałoby się „przewietrzenie” jadłospisu .W styczniu to samo co we wrześniu😱😱😱 a tyle warzyw świeżych na rynku😥 Dietetyk do wymiany!!!!

Thumb Up 12

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.