Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Sanatorium Uzdrowiskowe „Złocień”

5,0 1 opinie
Ustroń, Śląskie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria prywatnie bez skierowania Sanatoria w górach Fizjoterapia Alergologia Narząd ruchu Neurologia Reumatologia Układ oddechowy Układ pokarmowy
A Andrzej 26.07.2021
5,0

Wróciłem że Złocienia 21.07.2021. Było wspaniale. Zabiegi na miejscu OK, basen solankowy, jedzenie i obsługa zarówno na stołówce jak i w recepcji. OK. Kawiarnia i DJ super. Szkoda, że kilka razy była zamknięta ale to chyba z powodu jednego starego pieniacza, któremu nic się nie podobało. Takich powinni wysyłać na oddziały szpitalne, a nie razem z kuracjuszami.. Poza tym przepiękna okolica, góry, Wisła, w której można było się ochłodzić i wiele innych „dodatkowych zabiegow”…. Bardzo gorąco polecam.
Pomocna (2)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.