Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Sanatorium Włókniarz

2,5 4 opinie
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Cukrzyca Dermatologia Narząd ruchu Przemiana materii Medycyna estetyczna Reumatologia Układ nerwowy
Sanatorium WłókniarzFot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia (licencja CC-BY-SA-3.0)
B Barbara 5.09.2023
0,0

Serdecznie współczuję pracownikom sanatorium za ciągłe borykanie się z nieuprzejmymi i rozkapryszonymi klientami. Przebywając na turnusie 13dniowym niejednokrotnie byłam świadkiem, aroganckiego zachowania kuracjuszy. Drogie panie i panowie robicie kawał dobrej roboty, niestety nie wszyscy potrafią to docenić. Pozdrawiam

1
M Martyna 12.03.2023
0,0

Czytam i zastanawiam się gdzie Pani była boja tez byłam w tym roku prywatnie za ciężkie pieniądze i było beznadziejnie bardzo, bardzo żałuje bo jak wspomniałam pieniądze straszne a w tym molochu wszystko po najmniejszej lini. Jedzenie okropne, byłam tam kiedyś podczas Świat wielkanocnych i było całkiem przyzwoicie i miło ale w tym roku to kuracjusz jest na trzecim miejscu. Wielka łaska przy planowaniu zabiegów, lekarka powyżej krytyki powinni być skierowani do szpitala żeby zobaczyli jak wyglada albo powinna wyglądać opieka lekarska. Lekarza maja tam eldorado a są nie mili nie pomocni i co najgorsze gburowaci. Najwyższy czas żeby ludzie przejrzeli na oczy i przestali tam przyjeżdżać , bo my i nasi znajomi długo tam nie pojedziemy. Sam fakt ze nie można podjechać pod wejscie do recepcji żeby moc się wypakować, SKANDAL – to już jest dowód na to jak tam się liczą z pensjonariuszami gdzie do sanatorium na przeciw Rafal mozna podjechać pod drzwi. Potworzone boczne parkingi przy sanatorium-ładne za godzinę 10 zł. To tez skandal. Znajomi są obecnie w sanatorium w Ustce to co opowiadają to poprostu luksusy po szoku we Włókniarzu. Wyposażenie pokoii, meble przeżyły swoje lata świetności tapicerki polane , poplamione, Panie sprzątające robią co mogą ale takich wysłużonym meblom nic nie pomoże. Najlepszy personel to personelsprzatajacy , przemiły, to są super osoby , reszta do przeszkolenia. Tak by można opisywać bez końca. Oni bazują w większości na stałych bywalcach którzy. Jeżdżą tam od kilku lat tylko z powodu siarki i poprostu nie widza ze czasy się zmieniają a oni wraz z dyrekcja się zestarzeli i stoją w miejscu lub daleko daleko w tyle. Ludzie przejrzyjcie na oczy są tez inne sanatoria. NIEZADOWOLONA.

1
R Ryszard Olszewski, Orlando, floryda 24.08.2022
5,0

Wspaniale sanatorium, Bardzo dobra i mila obsluga,
Chetnie wracam co roku
Dziekuje

(5/5)
H Henryk 22.01.2020
5,0

Byłem 2 lata temu i jestem zadowolony. Duży raczej nowoczesny obiekt ciągle się rozbudowuje.Zabiegi .stołówka,nocleg pod jednym dachem.komunikacja po obiekcie windami.

(5/5)
13

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.