Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Solanki Uzdrowisko Inowrocław

2,0 1 opinie
Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria i hotele SPA Narząd ruchu Przemiana materii Kardiologia Medycyna estetyczna Urologia Neurologia Ginekologia Onkologia
Solanki Uzdrowisko InowrocławFot. marketa1982 / Shutterstock.com
M Maria 26.04.2024
2,0

Baza lecznicza jak wszędzie. Przyjęto od nas rezerwację pakietu 5-cio dniowego. Po przyjeździe okazało się że nie ma dostępnych podstawowych zabiegów jak masaż i terapia manualna. Coś tam połatano w atmosferze skandalu i już na drugi dzień rozpoczęliśmy leczenie bo ok. 16:00 po wizycie u lekarza nie było możliwości zaplanowania żadnych zabiegów w dniu przyjazdu. Jedzenie jak w stołówce szkolnej 40 lat temu. Dobry kucharz z tych samych produktów ugotuje dobre potrawy. Obsługa, ta młoda w szczególności, bardzo niegrzeczna i nierozumiejąca miejsca swojej pracy. Goście są intruzami. Podziękowania dla terapeutów- zaangażowani i skuteczni!

(2/5)

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.