Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny

1,3 62 opinie
Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z NFZ Onkologia Przemiana materii Reumatologia Cukrzyca Narząd ruchu Układ oddechowy Układ krążenia Układ pokarmowy Układ nerwowy
C Czesław 21.05.2024
0,0

TRAGEDIA !!!!!!!!

1
H Henryk 5.04.2024
5,0

Wspaniały personel medyczny, wyżywienie świetne, bardzo dobra atmosfera, polecam

(5/5)
5
J Jacek 4.02.2024
0,0

P-O-R-A-Ż-K-A !!!!!!!

5
A Alicja 25.09.2023
0,0

Właśnie kończy się wrześniowy turnus rehabilitacyjny i tylko piękna pogoda uratowała skierowania z NFZ bo jeśli rehabilitację refunduje fundusz to każdy oddział NFZ powinien zweryfikować umowę z tym szpitalem. Rehabilitacja jak za peerelu począwszy od ręcznie sporządzonej (bardzo niechlujnie i nieczytelnie) karty zabiegów poprzez stary często niesprawnym sprzęt i mało empatyczny personel (okłady borowinowe robione na fotelu przy biurku w obecności pacjentów ćwiczących na zdezelowanym sprzęcie typu rowerki itp) . Obecnie każda przychodnia, szpital czy sanatorium pracuje w tzw. komputerze a tu planowanie zabiegów i ich realizacja odręcznie…….. Zakwaterowanie w tym sanatorium w trzech budynkach w pokojach dwu i trzyosobowych w studio gdzie jedna łazienka na 5 kobiet – masakra. Budynek C oddalony jest od głównego że stołówka i zabiegami ok 200 m i tylko piękna pogoda uratowała niedogodności z tym związane. Jedzenie skromne z małymi porcjami. Podsumowując nie polecam tego szpitala na leczenie uzdrowiskowe.

7
B Bożena 16.08.2023
0,0

Wróciłam z tego sanatorium 14 sierpnia ,okropne miejsce .!!!!
Nie polecam ,wszystko na nieee.
Pokoje dwuosobowe niedostępne ,trzyosobowe albo studio pięcioosobowe,masakra!
Jedzenie podawane jak swinkom w chlewiku ,ohydne nie smaczne ,może oprócz zup …porcje oszukane nie zgodne z podaną wagą.Brak warzyw i owoców tylko chleb pod dostatkiem więc wszyscy wyjeżdżają z nadwagą,panie na zabiegach z małymi wyjątkami przychodzą do pracy za karę…
Pani kierownik nic nie robi żeby umilić pobyt jakąkolwiek rozrywką.Brak miejsca na spotkania ….jak pada to sufit w pokoju.
Myślę że szpital sanatoryjny powinien zostać raczej szpitalem ,skoro dostaje wg info od kierownika placówki 10 zł na wyżywienie na pacjenta!!!
Ogólnie do zamknięcia.
Porażka i upokorzenie!!!

7
Z Zosia 27.06.2023
0,0

Witam czy ktoś posiada aktualne zdjęcia

6

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.