Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny

3,7 6 opinie
Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z NFZ Onkologia Przemiana materii Reumatologia Cukrzyca Narząd ruchu Układ oddechowy Układ krążenia Układ pokarmowy Układ nerwowy
T Teresa 23.04.2022
5,0

Kuchnia fatalnie takiej złej jakościowo herbaty w życiu nie piłam. Zupa czasem sama woda. Rosół Świąteczny, z kostki i proszku. Ogólnie głęboki PRL. Raczej tu nie wrócę.
Pomocna (2)
U Ula 9.03.2022
5,0

Bylam w sanatorium Koga w lutym 2022r. Baza noclegowa nie najgorsza, brak lodówki nawet na korytarzu jest poważnym dyskomfortem. Jedzenie skromne ale dla mnie wystarczające. Na wszystkie zabiegi dochodziło się do innych budynków do centrum miasta ok.7 do 10 min. drogi. Trzeba było dobrze się nabiegać by zdążyć na czas. Personel miły i życzliwy .Nie chciałabym tam jeszcze wrócić bo za 3 lub 4 lata to ciężko byłoby dochodzić do tylu miejsc na zabiegi przy zmiennych warunkach pogodowych.
Pomocna (2)
E Elżbieta 25.07.2021
1,0

Fatalna organizacja i zarządzanie.Kuchnia beznadziejna. Dla większości fizjoterapeutów kuracjusze to zlo konieczne.
Pomocna (5)
K Kama 18.07.2021
5,0

Kiepsko po calosci
Pomocna (7)
K Krys 18.07.2021
5,0

PRL cała gębą. Jedzenia mało. Tv i internetu ciągle brak. Interwencję nie pomagają. Dno
Pomocna (2)
K Kamil 18.07.2021
1,0

Jedzenie takie sobie tylko mało. Pokoje ok. Telewizja nie działa. Brak internetu. Dyrekcja to olewa. Nie ich sprawa mówią. Parking 100..podsumowujac PRL cała gębą.
Pomocna (2)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.