Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny

1,3 60 opinie
Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie
Atuty obiektu: Sanatoria w górach Turnusy rehabilitacyjne Sanatoria z NFZ Onkologia Przemiana materii Reumatologia Cukrzyca Narząd ruchu Układ oddechowy Układ krążenia Układ pokarmowy Układ nerwowy
J Jacek 4.02.2024
0,0

P-O-R-A-Ż-K-A !!!!!!!

A Alicja 25.09.2023
0,0

Właśnie kończy się wrześniowy turnus rehabilitacyjny i tylko piękna pogoda uratowała skierowania z NFZ bo jeśli rehabilitację refunduje fundusz to każdy oddział NFZ powinien zweryfikować umowę z tym szpitalem. Rehabilitacja jak za peerelu począwszy od ręcznie sporządzonej (bardzo niechlujnie i nieczytelnie) karty zabiegów poprzez stary często niesprawnym sprzęt i mało empatyczny personel (okłady borowinowe robione na fotelu przy biurku w obecności pacjentów ćwiczących na zdezelowanym sprzęcie typu rowerki itp) . Obecnie każda przychodnia, szpital czy sanatorium pracuje w tzw. komputerze a tu planowanie zabiegów i ich realizacja odręcznie…….. Zakwaterowanie w tym sanatorium w trzech budynkach w pokojach dwu i trzyosobowych w studio gdzie jedna łazienka na 5 kobiet – masakra. Budynek C oddalony jest od głównego że stołówka i zabiegami ok 200 m i tylko piękna pogoda uratowała niedogodności z tym związane. Jedzenie skromne z małymi porcjami. Podsumowując nie polecam tego szpitala na leczenie uzdrowiskowe.

5
B Bożena 16.08.2023
0,0

Wróciłam z tego sanatorium 14 sierpnia ,okropne miejsce .!!!!
Nie polecam ,wszystko na nieee.
Pokoje dwuosobowe niedostępne ,trzyosobowe albo studio pięcioosobowe,masakra!
Jedzenie podawane jak swinkom w chlewiku ,ohydne nie smaczne ,może oprócz zup …porcje oszukane nie zgodne z podaną wagą.Brak warzyw i owoców tylko chleb pod dostatkiem więc wszyscy wyjeżdżają z nadwagą,panie na zabiegach z małymi wyjątkami przychodzą do pracy za karę…
Pani kierownik nic nie robi żeby umilić pobyt jakąkolwiek rozrywką.Brak miejsca na spotkania ….jak pada to sufit w pokoju.
Myślę że szpital sanatoryjny powinien zostać raczej szpitalem ,skoro dostaje wg info od kierownika placówki 10 zł na wyżywienie na pacjenta!!!
Ogólnie do zamknięcia.
Porażka i upokorzenie!!!

6
Z Zosia 27.06.2023
0,0

Witam czy ktoś posiada aktualne zdjęcia

2
M Maria 26.06.2023
0,0

Witam. W sanatorium przebywałam od 17.05.2023 do 07.06.2023r. Przed wyjazdem czytałam opinie o tym miejscu. Niestety, większość była niekorzystna. Ludzie, ogarnijcie się !!! To jest sanatorium, za które płacimy 27,30 dziennie, a nie hotel za 250 zł za dobę. Za te pieniądze mamy spanie, wyżywienie i to całkiem niezłe oraz zabiegi. Mieszkaliśmy z mężem na trzecim piętrze, w dużym słonecznym pokoju z balkonem. Obiady były zawsze dwudaniowe, a pomimo to „grubasom” było mało. Każdy z nich miał po kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt kilogramów nadwagi. Zabiegi Ok, wszystkie na miejscu. Położenie super. Do Parku Zdrojowego i pijalni wód „żabi skok”. W innych sanatoriach np. Polonii kuracjusze musieli na część zabiegów chodzić do innych obiektów ( niezależnie od pogody ).
Do menadżera obiektu : Zmieńcie zdjęcia na stronie internetowej. Po co te straszące rusztowania ? Obiekt jest ładnie odnowiony, remont zakończony.

15
u ula 10.06.2023
0,0

właśnie wróciłam jestem bardzo rozczarowana pokojami czystością nikomu nie polecam .Trzeba wysłać dyrekcje do innych sanatorii niech zobaczą .Gdyby nie pogoda to przebywanie w tym okropnym pokoju depresja murowana.

4

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.