Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Szpital Uzdrowiskowy Energetyk

4,7 27 opinie
Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Kardiologia Narząd ruchu Reumatologia
Szpital Uzdrowiskowy EnergetykFot. Antekbojar / Wikimedia Commons
J Jan 17.12.2022
5,0

dobrze było tylko niektórzy szukają dziury w całym.turnus grudzień 2022

2
J Jan 16.12.2022
5,0

Właśnie wróciłem 16.12.22 z 3 tyg turnusu z Energetyka i nie mam się do czego przyczepić.ale są ludzie i którzy do śmierci będą nieszczęśliwi i będzie im żle .0sobiście polecam .

3
G Grzegorz 18.10.2022
1,0

Byłem w sanatorium cały 3-tygodniowy turnus, ale nigdy bym nie chciał tam być ponownie. Największe zastrzeżenia mam do administracji obsługującej pacjentów. Gorszych już chyba nie mogli znaleźć w całym Inowrocławiu. Nieuczynni, leniwi i z zerową empatią. Niemal każda sprawa przerastała ich możliwości. Tę grupę personelu sanatoryjnego trudno nazwać „personelem obsługowym”, to raczej nabzdyczone urzędasy (jak określał to jeden z ministrów). Odradzam starań o takie sanatorium – omijajcie go dużym łukiem. Pamiętajcie także, że jak się tam znajdziecie to nie bądźcie zdziwieni, że w XXI w. w środku niemałego miasta może nie działać WiFi – taki folklor! Pamiętajcie, że ostrzegałem!

5
B Beata 13.10.2022
5,0

Chciałam skorzystać z pobytu prywatnego, niestety w recepcji ciągle nie mieli czasu aby dokonać rezerwacji – dzwoniłam 4 razy i byłam proszona o późniejszy kontakt, bo recepcjonistka nie miała czasu …

2
R Ryszard 23.09.2022r 11.10.2022
5,0

Lokalizacja sanatorium przy parku solankowym dużo zieleni do tężni bezpłatnych 10 minut spacerem.Zabiegi i baza dobra rehabilitanci okey, jedzenie urozmaicone porcje wystarczające obsługa sprawna. Pokój duży z loggią, łózka wygodne lodówka czajnik telewizor. Basen na zewnątrz termy solankowe 200m ćwiczenia w basenie.Możliwość wypożyczenia rowerów albo parkować swój .Polecam to sanatorium

4
R Regina. W 17.07.2022
5,0

Byłam bardzo zadowolona z pobytu w tym sanatorium (22.06-12.07.22)
Zabiegi przepisane dla mnie były bardzo pomocne w uzyskaniu sprawności po endoprotezie biodra.
Cała obsługa tego sanatorium była na wysokim poziomie: życzliwa, pomocna i troszcząca się o pacjenta.
Pokój miałam z widokiem na park, co było dla mnie wielką przyjemnością.
Jedzenie było bardzo dobre i urozmaicone.
Polecam to Sanatorium.

10

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.