Kategorie

Popularne miejscowości

Profil leczenia

K Kuracjuszka 17.07.2021
5,0

Jestem obecnie w sanatorium, obiecywali że będzie w nim darmowe WiFi niestety to jest kłamstwo WiFi prawie w ogóle nie działa nie mogę zapłacić swoich rachunków bo ciągle się zawiesza. Nie ma też żadnych lodówek nawet mleka nie można sobie kupić do kawy bo przy tym upale po 2 dniach kwasnieje.
Pomocna (3)
A Albina 13.05.2021
5,0

Nie rozumiem niezadowolonych kuracjuszy ,bo kierując się na leczenie głównie skupiamy się na własnym zdrowiu. Byłam w kwietniu br i wróciłam zadowolona.Ustawione zabiegi przez doktora Słowika byly rewelacyjne , rehabilitanci sympatyczni obsługa bardzo miła, czego brakowało- życia towarzyskiego ale wiadomo – pandemia. Warunki bytowe niech każdy sobie ustala we własnym domu i proszę nie narzekać, ja jestem zadowolona.Pozdrawiam cały personel Szpitala.
Pomocna (1)
O Ola 17.04.2021
5,0

Wszyscy piszą o jedzeniu tylko. A jakie są warunki lokalowe, pokoje, łazienki itp?
14
M Magdalena 3.04.2021
5,0

Jestem obecnie jestem zszokowana ,brudno jedzenie beznadziejne ,co do dalszej opinie będę pisać .
11
M Mirosława 15.11.2020
5,0

Doskonały dr Kasiński, profesjonalny, kulturalny, potrafiący rozmawiać z pacjentem, profesjonalne zabiegi, wybitna Pani Kucharka, która dostosowała się do praktykowanego przeze mnie wegetarianizmu w sposób godny mistrzów. Życzliwi, mili kelnerzy.Cudowna lokalizacja
Pomocna (7)
M Mirosława 15.11.2020
5,0

Byłam pacjentką dr Kasińskiego po operacji biodra. Zarówno profesjonalizm, kultura osobista ,cierpliwość ordynatora, jak i wysiłki rehabilitantów pomogły mi szybko stanąć na nogi w dosłownym tego słowa znaczeniu.
Jestem też niezwykle wdzięczna Pani Kucharce, która dostosowała moje posiłki do praktykowanego przeze mnie od 30 lat wegetarianizmu.Ich różnorodność, świeżość, jakość,zbilansowanie były godne najznakomitszego lokalu.
Nikt nigdy w ciągu tych 30 lat w lokalu żywienia zbiorowego nie zaprezentował takiej klasy i kreatywności.Na przemiłą atmosferę w stołówce duży wpływ miała też życzliwa i profesjonalna obsługa kelnerska . Całości dopełniła lokalizacja sanatorium, dosłownie u wrót przepięknego parku.
Pomocna (4)
I Izabela 12.11.2020
5,0

Polecam sanatorium Energetyk w Inowrocławiu. Byłam tam 3 raz. Personel jest kompetentny, zawsze miły i życzliwy. Zabiegi rozplanowane tak, że jest czas na odpoczynek i spacer. Posiłki zróżnicowane, bardzo smaczne, mogłam wybrać dietę. Dziękuję
Pomocna (3)
M Marii 4.03.2020
5,0

Polecam Sanatorium Energetyk w Inowrocławiu.
Pobyt z grupą bardzo udany. Dziękujemy za bardzo dobrą opiekę Całemu Personelowi. Doceniamy profesjonalizm, życzliwość, kulturę osobistą rehabilitantów. Pani dr W. Drozd przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad, dokładne badanie, dostosowanie zabiegów do schorzeń. Właściwe planowanie, pozwalało na odpoczynek między zabiegami. Rzadko spotykana w sanatoriach różnorodność diet uwzględniających schorzenia pacjentów.
Pani dietetyk, p. Beata, chętnie dzieli się swoją wiedzą. Organizuje spotkania, udziela informacji nt. żywienia oraz udostępnia materiały edukacyjne
Posiłki podane estetycznie, urozmaicone. Obsługa kelnerska na wysoki poziomie. Na stołówce dodatkowy stolik na naczynia jednorazowe, otręby pszenne, pieczywo, wazę z zupą.
Recepcja- dobra organizacja.
Maleńki kiosk na parterze-życzliwa obsługa, gorąca kawa, herbat oraz podstawie artykuły w cenach przystępnych dla kuracjusza.
Uwagi: co najmniej 2 rączniki 2 pokojach.
Dziękujemy za regenerację naszego zdrowia. U Państwa idzie w parze dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną a zarazem odnajdujemy tu tak bardzo potrzebny spokój.
Usatysfakcjonowane kuracjuszki- p. 21, p.25. , 2020r.
Pomocna (6)
J JOLANTA 29.10.2019
5,0

WRÓCIŁAM WŁAŚNIE Z TEGO SANATORIUM.
WIELE OSÓB KRYTYKOWAŁO ALE CHYBA CI KTÓRZY ALBO W DOMU MAJĄ GORZEJ (CHODZI O WYŻYWIENIE) ALBO PRZYJECHALI W INNYM CELU.
Wyżywienie bardzo dobre, porcje nie były zbyt duże ale chyba dobrze wyliczone kalorycznie bo dojadać nie trzeba było. Jestem na diecie bezglutenowej i nie było z tym żadnego problemu. Chyba byłam nawet rozpieszczana niektórymi potrawami – wielkie podziękowania dla pani dietetyk oraz kucharza.
Personel – na wszystkich stanowiskach bardzo miły. Pokoje sprzątane 3 x w tygodniu.
Opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobra – szczególne podziękowania dla pani dr Drozd.
Zabiegi wykonują osoby miłe i przygotowane profesjonalnie.
Jedyny problem dla wielu osób (nie dla mnie) to schody. Jest ich dużo o osoby z problemami poruszania się miały dodatkową rehabilitację.
Natomiast opłata klimatyczna bardzo droga. Powietrze w Inowrocławiu kosztuje.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. JOLANTA
Pomocna (5)
S Stanisław 20.10.2019
5,0

własnie wróciłem z tego sanatorium można
pochwalić tylko personel medyczny i profesjonalistów wykonujących zabiegi im 5 reszta jak wyżywienie beznadziejne jak i pokoje dwu osobowe na wyróżnienie zasługuje pokój 142
Pomocna (0)
L Lucyna 5.01.2019
5,0

Spędziłam Święta i Nowy 2018/19r w tym ośrodku miła obsługa wyżywienie bardzo dobre piękne na żywo melodie obsługa hotelowa bardzo miła POLECAM Lucyna
Pomocna (3)

Szukasz sanatorium?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.