Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Szpital Uzdrowiskowy Energetyk

4,1 31 opinie
Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
Atuty obiektu: Sanatoria nizinne Sanatoria z NFZ Turnusy rehabilitacyjne Kardiologia Narząd ruchu Reumatologia
Szpital Uzdrowiskowy EnergetykFot. Antekbojar / Wikimedia Commons (licencja CC0)
E Elżbieta 5.11.2023
0,0

Dzisiaj zobaczyłam , że mam wraz z mężem przydzielone to sanatorium jako poszpitalne. Aż się boję, że tak złe są warunki. Nie jestem wymagająca, ale też w dzisiejszych czasach nie powinno być aż tak dużo negatywnych opinii. Bardzo mnie interesuje Basen Solankowy. Czy lekarz przydziela ćwiczenia w tym basenie. Czy można prywatnie chodzić na wodne masaże. Ile kosztuje. Nie mogę znaleźć wiadomości na ten temat? Bardzo proszę o informację?

4
G Gość 20.04.2023
0,0

Bardzo miła sprawna szybka obsługa w recepcji załatwiono moją sprawę bardzo pozytywnie polecam na przyszłość👍

0
A Anna 19.03.2023
0,0

Byłam na 3-tygodniowym turnusie na przełomie lutego i marca w Energetyku, jako pacjent NFZ. Miałam piękny, wygodny, czysty pokój z łazienką, z WiFi, lodówką czajnikiem, TV. Pokój sprzątany 3 x w tygodniu przez przemiłe panie.
Zabiegi zorganizowane wyśmienicie – sprawnie, bez czekania, rehabilitanci empatyczni i przyjaźni. Świetnie prowadzona gimnastyka. Całodobowa opieka medyczna dawała poczucie bezpieczeństwa.
Bezproblemowo dostałam dietę wegetariańską (to było moim warunkiem niezbędnym) – i tu moje uznanie dla Działu żywienia i kuchni! -jedzenie było urozmaicone, bogate w warzywa i owoce, smacznie przyrządzone, porcje duże …
Obsługa zarówno merytoryczna jak i techniczna placówki uprzejma, miła, uśmiechnięta…
Sam budynek sanatorium – no cóż, moloch dobrze pamiętający czasy gierkowskie. Ale widać sukcesywnie przeprowadzane remonty i przebudowy.
Dużą zaletą jest lokalizacja sanatorium na skraju pięknego parku uzdrowiskowego z zachowanymi jeszcze śladami dawnej świetności- architekturą uzdrowiskową (nieczynną już), imponującymi tężniami, muszlą koncertową, palmiarnią, stawem, mnóstwem alejek spacerowych.
Dużą atrakcją jest basen solankowy położony po drugiej stronie ulicy – niestety nie miałam przyjemności z niego korzystać, bo trafiłam akurat na jego remont.
Była możliwość udziału w kilku zorganizowanych wycieczkach wyjazdowych i pieszych, z przewodnikiem.
W mojej opinii placówka jest warta polecenia.

2
B Baśka 16.03.2023
0,0

Dlaczego pacjenci poszpitalni są traktowani jak trzecia kategoria ludzi? Pokoje dla Nas 3 i 4 osobowe, ciasnota, nie mówiąc już o dostaniu się do łazienki. W takim pokoju nie ma gdzie położyć swoich rzeczy.
Nie pojechaliśmy tam za kare tylko, żeby w pełni wrócić do zdrowia. A w takich warunkach się nie da.
Dlaczego tylko małżeństwa mogą korzystać z pokoi 2 osobowych???

5
J Jan 17.12.2022
5,0

dobrze było tylko niektórzy szukają dziury w całym.turnus grudzień 2022

(5/5)
6
J Jan 16.12.2022
5,0

Właśnie wróciłem 16.12.22 z 3 tyg turnusu z Energetyka i nie mam się do czego przyczepić.ale są ludzie i którzy do śmierci będą nieszczęśliwi i będzie im żle .0sobiście polecam .

(5/5)
6

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.