Kategorie
Popularne miejscowości
Profil leczenia

Uzdrowisko Busko-Zdrój

0,0 1 opinie
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
Atuty obiektu: Sanatoria z NFZ Sanatoria nizinne Sanatoria prywatnie bez skierowania Turnusy rehabilitacyjne Dermatologia Kardiologia Narząd ruchu Neurologia Reumatologia
Uzdrowisko Busko-ZdrójFot. Jarosław Roland Kruk / Wikipedia (licencja CC-BY-SA-3.0)
J Janusz 77, Wiesia 74, 20.11.2023
0,0

Dwukrotnie byliśmy z żoną w Sanatorium Mikołaj w Busku zdroju, w 2021r. przełom sierpnia na wrzesień i w 2023 w podobnym okresie. Obiekt położony na górce, sanatorium kameralne, życzyłbym by wszędzie stosunek personelu medycznego i socjalnego był tak przyjazny dla pacjentów jak tam. Obiekt sam w sobie jest mały i zabytkowy. Pokoje małe z węzłem sanitarnym pełnym ,jest czysto i miło, wyżywienie dobre. Położony około pięknego parku . Zabiegi fajne i zgodne z zaleceniami balneologa, super pani doktor. Chętnie pojedziemy jeszcze raz jeśli NFZ nas tam skieruje.

Szukasz sanatorium w Polsce?

Na naszej stronie możesz znaleźć polskie miejscowości uzdrowiskowe oraz zlokalizowane na ich terenie sanatoria i obiekty świadczące usługi lecznicze. Przygotowaliśmy dla Ciebie wizytówki ośrodków, abyś mógł zapoznać się z ich ofertą i znaleźć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Poszukiwania rozpocznij od skorzystania z wyszukiwarki na górze strony lub wyboru kategorii i interesujących Cię parametrów.