Luksusowe sanatorium dla seniora

Dodano: 27 lipca 2023

Mowa oczywiście o wyjazdach prywatnych. Obecnie ośrodki sanatoryjne prowadzące pełnopłatne turnusy oferują coś dla osób w każdym wieku (czasem jest wyraźnie zaznaczone na przykład „tylko 60+”), wystarczy przejrzeć pakiety pobytowe w miejscu, które nas interesuje.

Luksusowe sanatorium dla seniora

Luksusowe sanatoria najczęściej oferują pobyty rehabilitacyjne – z tym, że w świetnych warunkach noclegowo-żywieniowych, można na przykład trafić na szefa kuchni, który przyrządza dania regionalne – ale i krótsze, weekendowe czy też specjalne, połączone na przykład z zabiegami typowymi dla ośrodków medical & SPA.

W sanatoriach takich jest doskonale przeszkolona kadra, a także najnowocześniejszy sprzęt. Często organizuje się dodatkowe atrakcje, typu „wieczorek z gwiazdą”, na którym celebryta śpiewa, daje występ, a potem dosiada się do gości i można z nim porozmawiać. Dosyć standardowe są już kuligi w zimie, pieczenie kiełbasek czy barana z towarzyszeniem kapeli, a także wycieczki zagraniczne obejmujące również pobliskie zagraniczne ciekawe miejscowości.

Ośrodki są w stanie zorganizować prywatnym i grupowym klientom przeróżne zajęcia, od spływów, spacerów z instruktorem nordic walking poprzez karaoke i seanse filmowe po atrakcje, które zgłoszą sami zainteresowani, a których nie ma w ogólnodostępnej ofercie.

Luksusowe sanatorium dla seniora
Shutterstock

Luksusowe sanatorium – cena

Przeciętne ceny sanatorium prywatnego to dziś (2023 r.) między 150 a 350 złotych za dzień pobytu (o długości turnusu decydujemy sami), w tych bardziej luksusowych to mniej więcej 500 złotych, ale zdarzają się i wyższe cenowo oferty.

M Marzena 10.02.2024
0,0

No ok ale przydałybyście jakieś linki, namiary. Bez tego ten wpis jest po prostu bez sensu