SPA dla dwojga – oferty, cena

Dodano: 10 października 2023

Pobyt w SPA dla dwojga to jeden z popularnych prezentów, zwłaszcza na walentynki, rocznice, zaręczyny, choć każda okazja jest dobra, a ośrodki wręcz prześcigają się w takich ofertach.

SPA dla dwojga – oferty, cena

Można trafić na różne wersje SPA dla dwojga, od dwugodzinnego pobytu, w którego centrum są zabiegi w odpowiednim romantycznym klimacie, po pobyty weekendowe czy nawet ciut dłuższe. Zabiegi dla obojga są wykonywane w tym samym gabinecie lub w zarezerwowanym pokoju, niektóre nawet odbywają się wspólnie i wymuszają niezwykłą bliskość, przykładem zmysłowy salve in terra.

Oprócz takich zabiegów – najczęstszymi są masaże relaksacyjno-odprężające (między innymi malinowe, czekoladowe, konopne), kąpiele, w tym w jacuzzi, peelingi, zabiegi na twarz – proponuje się komfortowe dwuosobowe pokoje, romantyczne kolacje przy świecach, baseny, sauny, wino, szampana. Każdy znajdzie coś dla siebie, są ośrodki przyjazne wegetarianom, weganom, a nawet alergikom!

SPA dla dwojga – dla kogo, za ile?

Bardzo często oferty SPA dla dwojga proponują niewielkie ośrodki, które dbają o intymność i kameralność, a także nastrój, ale można znaleźć również oferty ośrodków uzdrowiskowych, gdzie na miejscu są parki zdrojowe, tężnie, pijalnie wód. Wydawać by się mogło, że SPA dla dwojga to propozycja skierowana dla młodszych klientów, tak jednak nie jest – bez problemu można także wybrać coś dla seniora, w luksusowych pokojach dwuosobowych, z zabiegami, często także z aktywnościami prowadzonymi pod okiem instruktora.

Generalnie SPA dla dwojga to oferta ekskluzywna, rozrzut cenowy jest jednak spory i można znaleźć ciekawe propozycje niemal na każdą kieszeń.

SPA dla dwojga
Shutterstock

Pewnymi odmianami, oczywiście bez dawki romantyki, tego rodzaju propozycji są oferty typu „SPA dla przyjaciółek” czy „Babskie wieczory/weekendy”, podczas których bawi się i upiększa dwu- i więcej osobowe kobiece grono.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza.
Podziel się swoimi uwagami, które mogą być pomocne dla innych.